• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Vienbalsīgs balsojums - Sesks turpinās vadīt Liepājas partiju

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:45, 18.03.2023


"Liepājas partijas" ikgadējā kongresā sestdien partijas vadību vienbalsīgi arī turpmāk uzticēja Uldim Seskam, informēja partijas birojā.


Uldis Sesks
Foto: LETA

Vienlaikus par partijas līdzpriekšsēdētājiem ievēlēts pilsētas mērs Gunārs Ansiņš un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis

Savukārt valde papildināta ar diviem jauniem locekļiem - iekšlietu ministru Māri Kučinski un Zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Edgaru Putru. Vēl bez viņiem valdē turpinās darboties līdzšinējie valdes locekļi Helvijs Valcis, Kristīne Niedre-Lathere, Nataļja Vecvagare un Vita Plūksna.

Attiecīgie lēmumi pieņemti klātesot gandrīz 100 partijas biedriem.

Kongresa atklāšanas uzrunā Sesks norādīja, ka kongresa norises datums sakrīt ar pilsētas dzimšanas dienu 18.martā, kad pirms 398 gadiem Liepāja oficiāli ieguva pilsētas tiesības.

"Nespēju mierīgi noskatīties, ko Latvijai un Liepājai ir nodarījusi un vēl tikai nodarīs kavētā lēmumu, reformu un nesaprotamo mērķu vadība iepriekšējo valdību laikā. Kas notiks ar veselības, izglītības, lauksaimniecības, rūpniecības un daudzām citām nozarēm," pauda Sesks.

Pēc viņa teiktā, Latvija riskē zaudēt svarīgāko ikvienas valsts resursu - talantīgus un zinošus cilvēkus. "Ja šeit nebūs iespēju, cilvēki vienkārši meklēs labākas un ērtākas mājas," iezīmējot nacionālā līmenī risināmos izaicinājumus, izteicās Sesks.

Uz pārmaiņām norādīja arī partijas biedrs, iekšlietu ministrs Kučinskis, minot, ka valdības dienaskārtībā pašlaik būtiskākais uzdevums būtu ekonomikas izaugsmes sekmēšana. Tieši tādēļ, pēc "Apvienotā saraksta" iniciatīvas, Finanšu ministrijā izveidota īpaša darba grupa nodokļu reformu izstrādei, kurā iesaistīts arī Liepājas puses uzņēmējs Uldis Pīlēns.

Klātesošos uzrunāja arī biedrības "Apvienotais saraksts" dibinātājs un uzņēmējs Pīlēns, kurš īpaši uzsvēra reģionālās politikas stiprināšanas nozīmi vispusīgas valsts attīstībā. "Ir grūti pie viena galda atrisināt lietas, ja galvenais partneris redz reģionālo politiku citādāk nekā mēs. Es "Apvienoto sarakstu" saredzu kā spēku, kas var veidot izmaiņas, kas var ienest valsts pārvaldē novatoriskas lietas, inovatīvus risinājumus," pauda Pīlēns.

Viņš norādīja, ka īpaši koalīcijas veidošanas sarunu gaitā bija ļoti jūtams, ka līdz šim pie varas bijušajiem dominēja attieksme, ka neko mainīt nevajag. Ka likumi Latvijā ir sakārtoti, ka nodokļu politika pārdomāta un neko mainīt nevajag. "Ja jau tik sakārtots un pārdomāts viss, tad kāpēc mēs tik ļoti atpaliekam no savām kaimiņvalstīm un kāpēc rādītāji nemaz nav tik labi?" vaicāja Pīlēns.

Jau vēstīts, ka Liepājas partiju 2004.gada 14.decembrī dibināja vairāk nekā 300 liepājnieku un visu šo laiku partiju ir vadījis Sesks.

Pagājušajā gada vasarā "Liepājas partija" nolēma izstāties no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un iesaistīties jaunā politisko partiju apvienībā "Apvienotais saraksts - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija".

Liepājas domē "Liepājas partiju" pārstāv seši deputāti Ansiņš, Sesks, Vilnis Vitkovskis, Valcis, Jānis Vozņesenskis un Hmieļevskis.

Savukārt valdībā "Liepājas partijas" balss ir iekšlietu ministrs Kučinskis.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīgā norisināsies Latvijas un Āfrikas valstu partnerībai veltīts forums

Rīgā 3.jūnijā un 4.jūnijā norisināsies Ārlietu ministrijas (ĀM) organizēts starptautisks forums "Latvija un Āfrikas valstis: partneri mieram un noturībai".

Sabiedrība Pēc Maskavas nama pārdošanas nauda nonāks Ukrainas atbalstam

Aizsardzības komisija lūgs Saeimu šiem likumprojektiem noteikt steidzamību un izskatīt rītdienas parlamenta sēdē.

Lasiet arī

Sabiedrība Gada sākumā Latvijā dzīvojuši 180 455 nepilsoņi

Gada sākumā Latvijā dzīvojuši 180 455 nepilsoņi, 1 719 396 pilsoņi un 141 702 ārzemnieki, liecina Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē prezentētā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes informāciju.

Pasaule ES kampaņā aicina pilsoņus piedalīties EP vēlēšanās

Visā Eiropas Savienībā (ES) ir sākta informatīvā kampaņa pirms Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, kas aicina pilsoņus piedalīties vēlēšanās un kritiski izvērtēt pieejamo informāciju saistībā ar vēlēšanām, informē Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP).

Sabiedrība Policija aicina pieteikties pretterorisma vienībā «Omega» (VIDEO)

Valsts policijas (VP) pretterorisma vienība "Omega" aicina pieteikties pretendentus, kuri nākotnē sevi redz drosmīgā profesijā un vienības sastāvā.