Viņa norāda, ka savam solokoncertam Lielajā ģildē pianists līdzās licis divus komponistus - Johanu Sebastiānu Bahu un Frideriku Šopēnu.
Osokins piedalījies Šopēna konkursā Varšavā 2015.gadā, un kopš piedalīšanās konkursā pianists aicināts uzstāties daudzās pasaules valstīs un prestižos festivālos.
Īpaša pianista firmas zīme ir Šopēna mūzika. Britu ierakstu kompānijas "Piano Classics" paspārnē izdots Osokina solo albums ar vēlīnajiem Šopēna opusiem.
2016.gadā Osokins kļuva par jaunāko Latvijas Lielās mūzikas balvas laureātu kategorijā "Gada jaunais mākslinieks" šīs balvas vēsturē.
Savukārt 2019.gada maijā vijolnieks Gidons Krēmers paziņoja, ka Osokins kļuvis par "Kremerata Baltica" rezidējošo viesmākslinieku - kopā ar Likā Debargu viņš ir pirmais, kuram 22 gadu pastāvēšanas vēsturē orķestris piešķīris šādu titulu. Kopš 2018.gada viņš regulāri uzstājās ar Krēmeru visā pasaulē.
Osokins koncertējis Tokijas Metropolitēna teātra zālē, Berlīnes "Konzerthaus", Elbas filharmonijā, Sanktpēterburgas filharmonijā, Tēlotājmākslas teātrī Vankūverā, aizstājot pianistu Nelsonu Freiru, Birmingemas "Town Hall" un citviet. Debitējis vairākos festivālos, tostarp "Rūras klavieru festivālā", festivālā "Chopin and his Europe", Martas Argerihas festivālā Hamburgas "Laeiszhalle", Zalcburgurgas festivālā.
Sadarbojies ar tādiem orķestriem kā "Kremerata Baltica", "Amadeus Chamber Orchestra", "Taivānas Filharmoniskais orķestris", Tokijas "New City Orchestra", "Birmingemas Simfoniskais orķestris" un "Sinfonietta Cracovia".
Biļetes ir iespējams iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Pievienojiet komentāru
Anonīmi komentāri
Atbilēt
Anonīmi komentāri