• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Deputāts Ivans Klementjevs pērn guvis 90 000 eiro no Stora Enso Latvija

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 09:49, 26.09.2022

Saeimas deputāts Ivans Klementjevs (S) pagājušajā gadā guvis 90 000 eiro saimnieciskās darbības ienākumus no AS "Stora Enso Latvija", liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija.


Avots: LETA

Kopumā politiķa ienākumi pērn bijuši 134 632 eiro. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu deputāta atalgojuma apmērs Saeimā nav būtiski mainījies - pērn Klementjevs nopelnīja 37 038 eiro, bet 2020.gadā - 36 661 eiro. Tāpat viņa ienākumus par 7300 eiro papildināja Latvijas Olimpiešu sociālais fonds, bet 294 eiro viņam samaksājusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

Klementjevs pērn ir palielinājis savus iekrājumus - viņa skaidrās naudas uzkrājums ir audzis par 12 000 eiro, pērnā gada beigās veidojot 28 000 eiro, bet bezskaidrās naudas uzkrājums ir palielināts par 72 509 eiro un šobrīd ir 72 557 eiro.

Deputātam pieder viena uzņēmuma "Brāļi Klementjevi" kapitāla daļa 1850 eiro nominālvērtībā.

Politiķim pieder arī četri nekustamie īpašumi - divi zemes gabali Jēkabpils novada Atašienes pagastā, kā arī divi īpašumi, kas iegrāmatoti kā "pārējie". Viens no tiem atrodas Rīgā, bet otrs - Jēkabpils novada Mežāres pagastā.

Klementjeva īpašumā ir vieglā automašīna "Hyundai Santa Fe", kas ražota 2007.gadā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ar reģionālās nozīmes autobusiem deviņos mēnešos pārvadāts par 26,1% vairāk pasažieru

Latvijā ar reģionālās nozīmes autobusiem šogad deviņos mēnešos pārvadāti 15,89 miljoni pasažieru, kas ir par 26,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021.gadā, liecina Autotransporta direkcijas publiskotā informācija.

Sabiedrība Forumā 5G Techritory parakstīs memorandus par ūdeņraža, metapilsētas un mikroshēmu tehnoloģiju attīstīšanu Latvijā

Tehnoloģiju forumā 5G Techritory, kas no 29.novembra līdz 30 novembrim norisināsies Rīgā, iecerēts parakstīt sadarbības memorandus par ūdeņraža tehnoloģiju attīstību, metapilsētas izveidi un Latvijas iespējām piedalīties mikroshēmu ražošanā, intervijā aģentūrai LETA sacīja foruma programmas direktors Neils Kalniņš.

Sabiedrība Otrdien diskutēs par reliģisko brīvību un daudzveidību

Otrdien, 29.novembrī, plkst.10 kafejnīcā "Paviljons Ziedoņdārzs" norisināsies diskusija "Reliģiju un konfesiju dialogs Latvijā" par reliģiju daudzveidību un to nozīmi sabiedrībā, informēja Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) pārstāve Zane Jēkabsone.

Sabiedrība Rīgas siltuma siltumenerģijas tarifs pieaugs par 7,8%

AS "Rīgas siltums" siltumenerģijas tarifs no šodienas pieaugs par 7,8%, sasniedzot 183,86 eiro par megavatstundu (MWh), informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Lasiet arī

Sabiedrība Tavars: Jāmeklē risinājumi, kā stiprināt tautsaimniecību

Turpinot darbu pie jaunās valdības deklarācijas projekta, jāmeklē rsinājumi, kā stiprināt tautsaimniecību, intervijā Latvijas Radio sacīja politiskā spēka "Apvienotais saraksts" (AS) frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Sabiedrība Politologs: Šaubos, ka jaunā valdība būs ilglaicīga

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesors, politologs Juris Rozenvalds, šaubās, ka jaunā valdība būs ilglaicīga.

Sabiedrība Ar reģionālās nozīmes autobusiem deviņos mēnešos pārvadāts par 26,1% vairāk pasažieru

Latvijā ar reģionālās nozīmes autobusiem šogad deviņos mēnešos pārvadāti 15,89 miljoni pasažieru, kas ir par 26,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021.gadā, liecina Autotransporta direkcijas publiskotā informācija.