• Leokādija,
  • Leontīne,
  • Ligija,
  • Lonija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Par bezvēsts pazudušiem Ukrainā tiek uzskatīti 26 000 cilvēku

Teksta izmērs Aa Aa
Pasaule
LETA 21:00, 05.10.2023


Ukrainā par īpašos apstākļos bezvēsts pazudušiem tiek uzskatīti 11 000 civiliedzīvotāju un 15 000 karavīru, ceturtdien teletilta ēterā paziņoja Ukrainas iekšlietu ministra vietnieks Leonīds Timčenko.


Foto: Facebook

"Šobrīd kā bezvēsts pazudušie īpašos apstākļos tiek meklēti vairāk nekā 26 tūkstoši cilvēku. No tiem 11 000 ir civiliedzīvotāji, aptuveni 15 000 ir militārpersonas," viņš sacīja.

Timčenko norādīja, ka informācija par katru pazudušo personu tiek ievadīta pazudušo personu reģistrā.

"Mēs sadarbojamies ar Ukrainas Nacionālo policiju, ar Galveno izlūkošanas pārvaldi, kas nodarbojas ar meklēšanas koordināciju," viņš piebilda.

Ukrainas iekšlietu ministra vietnieks precizēja, ka līdz šim aptuveni 9000 ģimeņu ir saņēmušas izrakstus no Vienotā īpašos apstākļos pazudušo personu reģistra.

Viņš apliecināja, ka ar pazudušo personu meklēšanu nodarbojas Ukrainas armijas ģenerālštābs, bet Iekšlietu ministrijas speciālisti ir pašlaik Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītajā koordinācijas štābā, bet visiem iesaistītajiem esot atšķirīgas funkcijas.

Ukrainas valdība no Reintegrācijas ministrijas funkcijas saistībā ar pazudušajām personām ir nodevusi Iekšlietu ministrijai, Aizsardzības ministrijai un Kara gūstekņu koordinācijas štābam.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Pasaule Krievija plāno vienpusējā kārtā mainīt jūras robežas ar Lietuvu un Somiju

Krievijas varas iestādes ir nolēmušas vienpusējā kārtā mainīt valsts jūras robežas ar Lietuvu un Somiju Baltijas jūrā, liecina valdības lēmuma projekts, kas publicēts juridisko aktu portālā.

Pasaule Makrons dosies uz Jaunkaledoniju

Francijas prezidents Emanuels Makrons dosies uz nemieru pārņemto aizjūras teritoriju Jaunkaledoniju, otrdien paziņoja valdība.

Pasaule Nausēda: Mums ir informācija par jaunu sabotāžas aktu iespējamību

Lietuvas rīcībā ir informācija, ka varētu turpināties sabotāžas akti, ko īsteno Krievijas savervētas personas, otrdien paziņoja Lietuvas prezidents Gitans Nausēda, komentējot vairāku personu aizturēšanu Polijā aizdomās par sabotāžas aktiem šajā valstī un lielveikala "Ikea" dedzināšanu Viļņā.

Pasaule Krievijas bankas masveidā slēdz nodaļas pēc peļņas krituma

Krievijas bankas ir sākušas masveidā slēgt savas nodaļas peļņas krituma dēļ, un aprīlī tika slēgta pavisam 101 nodaļa, paziņoja "Bank Korporativnogo Finansirovaņija" (BKF) analītiskās pārvaldes priekšnieks Maksims Osadčijs, atsaucoties uz Krievijas Centrālās bankas datiem.

Lasiet arī

Pasaule Kijiva: Izjaukts krievu plāns maksimāli dziļi iespiesties Vovčanskā

Ukrainas karavīri izjaukuši Krievijas karaspēka plānu Harkivas apgabalā maksimāli dziļi iespiesties Vovčanskas pilsētas teritorijā un tur nostiprināties, aizstāvjiem turpinot pildīt kaujas uzdevumus pilsētas ziemeļu daļā un turot pretinieku uguns kontrolē, pavēstīja Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kriminālziņas Krievija izsludinājusi meklēšanā Jāni Vitenbergu

Krievijas Iekšlietu ministrija izsludinājusi meklēšanā Saeimas deputātu Jāni Vitenbergu (NA), Igaunijas bijušo Policijas un robežsardzes departamenta ģenerāldirektoru Elmāru Vaheru un kādreizējo ārlietu ministru Urmasu Reinsalu, kā arī vairākas citas esošās un bijušās amatpersonas no Baltijas valstīm un Polijas.

Sabiedrība IeM: Ukrainas bēgļu plūsma saglabājas mērena un stabila

Šogad četros mēnešos Latvijā pār ārējo robežu ir ieceļojuši 6457 Ukrainas pilsoņi, un bēgļu plūsma saglabājas mērena un stabila, taču ievērojami mazāka nekā 2023.gadā, kad šajā pašā laika periodā ieceļoja 40 496 Ukrainas pilsoņi, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavotā informācija.

Pasaule ISW: Krievi ielauzušies ne vairāk kā astoņu kilometru attālumā no robežas

Krievijas karaspēks Ukrainas teritorijā Harkivas apgabala ziemeļos ielauzies ne vairāk kā astoņu kilometru attālumā no robežas un ir apņēmies izveidot "buferzonu", nevis virzīties Harkivas apgabala dziļumā, uzskata ASV Kara studiju institūta (ISW) eksperti.