• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Raimonda Paula mūzikls «Mežrozīte» brauc uz Ikšķili (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 10:16, 08.07.2024


Latviešiem vajadzīgs arī savs "Mamma Mia!"


Ikšķiles estrāde ir lieliska vieta brīvdabas koncertiem.

1.augustā plkst.21.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē 6. Starptautiskā Operetes festivāla daudzveidīgās programmas ietvaros skatītāju iemīļotā jukebox mūzikla ar Raimonda Paula mūziku "Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās" NAKTS izrāde, sadziedāšanās un sadejošanās pēc tās līdzpat pusnaktij. Pirmoreiz Evas lomā - populārā dziedātāja Ieva Kerēvica. Pie taustiņiem Matīss Žilinskis.

Rīgas pilsētas ritmos, cilvēku dzīves motīvos, Iļģuciema hipsteru radošajā vidē piedzimst mežrozītes stāsts. "Ar komponista Raimonda Paula dziesmām uzaug paaudzes. Ikviena viņa dziesma ir lielā stāsta posms, kuru radošā komanda šajā mūziklā jaunrada šodienas krāsās un dzīves jaudā. Rīga ir un būs satikšanās vieta - ne tikai dziesmā, bet arī dzīvē. Tikai jāļaujas tam notikt! Tepat Rīgā Mežrozīte kā mīlestība uzplaukst ik brīdi. Ieklausies: vai dzirdi zieda elpu? Varbūt arī tavā dārzā sāk ziedēt Mīlestība?" teic izrādes libreta autore Dace Micāne-Zālīte.

Festivālā MEŽROZĪTE. PILSĒTAS ROMANCE DIVĀS DAĻĀS pirmo reizi Evas lomā iejutisies populārā dziedātāja Ieva Kerēvica, kura līdz šim darbojusies dažādos mūzikas žanros, t.sk. teātra mūzika, mūzikls, popmūzika, un ir starptautiski pazīstama kā džeza dziedātāja. Lomās arī Dainis Skutelis, Jolanta Strikaite, Anastasija Dolgoņenko, Kārlis Rūtentāls, Emīls Gilučs, Toms Kursītis, Austra Elza Kozuliņa, Maija Punka, Sarma Liede, Edvards Grieze, Toms Kalderauskis, dejotāji: Asnate Rikse, Zane Stūre, Rolands Šteinbergs, Kārlis Kemlers, instrumentālais ansamblis Matīsa Žilinska vadībā.

Pēc izrādes skatītāji varēs pilnībā izbaudīt vakara burvību, jo esam ieklausījušies viņu ierosinājumos un pēc izrādes, ap plkst. 23.00, mūziķi turpinās spēlēt populārās un iemīļotās Maestro melodijas, visi varēs gan dziedāt, gan dejot, klausoties džeza pianista Matīsa Žilinska improvizācijās.

Šveicietis, mūzikla idejas autors Robins Hulls saka: "Latviešiem taču ir Raimonds Pauls, latviešiem vajadzīgs arī savs "Mamma Mia!" Atbilstoši džūkboksa mūzikla stilistikai, izrādē skan populārākie Maestro Raimonda Paula hiti: "Laternu stundā", "Nepārmet man", "Mežrozīte", "Tumši zilā", "Cik klusa nakts", "Undīne" un citas klausītāju iemīļotas melodijas, krāšņā Brodvejas džeza stilistikā tās aranžējis jaunais, talantīgais džeza pianists-improvizators Matīss Žilinskis, kurš muzicē arī izrādē.

"Esam gandarīti, ka iepriekšējais Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē novērtēts ar Ogres novada GADA BALVU KULTŪRĀ 2023 kategorijā PRIEKS RADĪT!" tā Agija Ozoliņa-Kozlovska, Operetes teātra mākslinieciskā vadītāja, valdes priekšsēdētāja, aicinot visus festivāla draugus ciemos uz Ikšķili. "Šajā mūziklā katrs muzikālais numurs ir kā pērlīte, un gluži kā dziesmu svētkos, cilvēki zālē dzied un ritmā kustas līdzi, un solistu, dejotāju, mūziķu enerģijas uzlādēti, vēlas celties kājās un dejot. Zālē to nevar, bet brīvdabā šāda iespēja būs!"


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kultūra Leģionārs, kapteinis, krāpnieks: ko Eduards Pāvuls spēlēja dzīvē (+VIDEO)

Jubilejas kolekcija paplašina sabiedrībai pastāvīgi pieejamo Latvijas kinovēstures krājumu portālā filmas.lv.

Kultūra Ar krāšņiem koncertiem no 13. līdz 20. jūlijam norisināsies Jūrmalas festivāls

No 13. jūlija līdz 20. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies ikgadējais Jūrmalas festivāls, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus. Festivālā koncertēs ērģelniece Iveta Apkalna, britu džeza pianists Džulians Džozefs, vijolniece Kristīne Balanas, diriģents Olli Mustonens, Barselonas flamenko balets, vīru ansamblis ‘‘Suļiko’’ no Gruzijas, soprāns Inga Kalna, dziedātājs Jānis Šipkēvics un daudzi citi mākslinieki.

Kultūra Karla Bruni apsūdzēta izmeklēšanā par Sarkozī kampaņas finansējumu no Lībijas

Bijusī Francijas pirmā lēdija Karla Bruni-Sarkozī otrdien tika apsūdzēta saistībā ar izmeklēšanu par viņas vīra Nikolā Sarkozī 2007.gada vēlēšanu kampaņas finansējumu, kas bijis saņemts no Lībijas, pavēstīja ziņu avots tiesu aprindās.

Kultūra Sofija Rotaru reaģēja uz Krievijas veikto Kijevas apšaudi

8. jūlijā ienaidnieks uzbruka vairākām Ukrainas pilsētām, un šajos uzbrukumos gāja bojā vairāk nekā 30 cilvēku, tai skaitā tika ievainoti bērni, kuri ārstējās slimnīcā "Ohmatdet".

Lasiet arī