• Ramona,
  • Ritma
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Režisors Tokalovs nāca klajā ar bērnu filmu festivālu (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 11:47, 26.06.2024


Es ticu, ka jaunieši ir nākotnes stāstnieki, un "Baltic FilmTales" ir lieliska iespēja viņiem".


Šopavasar Staņislavs Tokalovs tika apbalvots ar balvu ArtDocFest.

Jaundibināts festivāls "Baltic FilmTales" izsludina aicinājumu Latvijas bērniem un jauniešiem piedalīties īsfilmu festivālā ar iespēju saņemt naudas balvu 500 eiro apmērā un izrādīt savu filmu starptautiskajā īsfilmu festivālā "Manhattan Short".

"Baltic FilmTales" ir īpašs festivāls, kas notiks pirmo reizi un piedāvā bērniem un jauniešiem iespēju veidot un prezentēt savas īsfilmas un attīstīt savu talantu kinomākslas jomā. Lai piedalītos festivālā, jauniešiem jāizveido un jāiesūta sava īsfilma, ne garāka par sešām minūtēm.

Festivāla idejas iedvesmotājs ir Staņislavs Tokalovs – panākumiem bagāts režisors, scenārists, producents un arī pedagogs. "Es ticu, ka jaunieši ir nākotnes stāstnieki, un "Baltic FilmTales" ir lieliska iespēja viņiem izpausties un atrast savu balsi kinomākslā. Šis festivāls akcentē radošumu, izaugsmi un aizraujošus piedzīvojumus pasaulē, kurā katrs var būt režisors,” saka Staņislavs Tokalovs.

4. oktobrī starptautiskā īsfilmu festivāla "Manhattan Short" atklāšanas ceremonijā Rīgā tiks paziņots bērnu un jauniešu īsfilmu festivāla "Baltic FilmTales" uzvarētāja vārds un pasniegta naudas balva 500 eiro vērtībā.

6. oktobrī festivāla dalībnieki tiks aicināti uz īpašu seansu kinoteātrī K.Suns, kur tiks demonstrētas 10 labākās festivālam "Baltic FilmTales" iesūtītās īsfilmas un pasaules labākās īsfilmas no starptautiskā festivāla "Manhattan Short" 2024. gada programmas. Pēc filmu skates dalībniekiem būs iespēja pārrunāt ar žūriju savus sasniegumus un jaunākās kino tendences. Projektu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī