• Salvis,
  • Selva,
  • Venta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Grupa «Crazy Dolls» uzraksta otro sēriju latviešu mūzikas superhitam (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 12:21, 05.04.2024


«Prieks, ka to joprojām dzied kāzās, spēlē ballītēs, radio, izpilda pat kori un tamlīdzīgi», - mūziķi saka.


"Nauda kabatā un taisna mugura! Rokā ģitāra un vairāk nav nekā, Jo nauda kabatā - nu, sveika, bohēma Zaļā uzvalkā, man tiešām teikt vairs ko nav!"

Ar jaunu deviņdesmito gadu superhita “Maziņā neziņā” interpretāciju jeb – dziesmas otro sēriju klajā nākusi grupa “Crazy Dolls”, dodot singlam nosaukumu “Patiešām neziņā”.

“Ik pa laikam grupas “Crazy Dolls” daiļradē iezogas citu izpildītāju dziesmas. Tās ir dziesmas, kas kādu iemeslu dēļ mums ar kaut ko asociējas un ir kļuvušas īpašas vai vienkārši patīk. Savulaik savā interpretācijā esam izveidojuši “Dzelteno Pastnieku” “Milžu Cīņa”, “Varavīksne”, “Kolosāli’”, “Nejautā” “60tie” un dažas grupas “Jumprava” dziesmas. Šoreiz atmiņas par deviņdesmitajiem mums uzjundīja grupas “Juku Jukām” dziesma “Maziņā neziņā”. Kādā grupas mēģinājumā nolēmām izveidot šo dziesmu no jauna ar pašu komponētiem pantiem un jaunu tekstu. Šī ir kā dziesmas “Maziņā Neziņā” otrā sērija un tieši tāpēc tai devām nosaukumu “Patiešām Neziņā”,” atklāj grupas “Crazy Dolls” dalībnieki.

“Es nekad nebūtu domājis, ka jaunības dzīves BIZ krustugunīs stundas laikā tapis stāsts tik ilgstoši pavadīs mani arī turpmākos gadus. Ja būtu apsēdies ar ģitāru un nolūku radīt dziesmu, kas varētu kļūt par hitu, kas ved caur desmitgadēm, nekas nebūtu sanācis! Prieks, ka to joprojām dzied kāzās (dažiem kā pirmās nakts dziesma), spēlē ballītēs, radio, izpilda pat kori un tamlīdzīgi. Grupas “Crazy Dolls” vēlme rast jaunu redzējumu dziesmiņai ir tikai apsveicama,” saka deviņdesmito gadu hita “Maziņā neziņā” autors Māris Ozoliņš.

Šobrīd grupa “Crazy Dolls” strādā ar vairākām citām labi zināmām, bet nedaudz aizmirstām dziesmām. Uz tām visām, kā jau tautā pierasts, grupa cenšas skatīties no cita (Crazy Dolls 100% mažora) skatupunkta. Tam visam vajadzētu rezultēties ar albumu. Bet pēc tam? Pēc tam grupa “Crazy Dolls” atgriezīsies pie savas oriģinālmūzikas.

Grupa “Crazy Dolls” izveidota deviņdesmito gadu vidū, un par tās repertuāru atbild Midis un Mārtiņš Poļakovskis. Albums “No visa galva griežas” novērtēts ar Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2019”.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Kultūra Muzeju nakts norises Latvijā pulcē vairāk nekā 180 770 apmeklētāju!

Visvairāk reģistrēto apmeklētāju - 13 525 - pulcējis Rotko muzejs Daugavpilī.

Ekonomika Latvijā ražotie elektriskie skrejriteņi ir pieprasīti dažādās nozarēs (+VIDEO)

“Praktiski katru nedēļu mēs sastopamies ar interesi vai kādu jaunu pielietojuma veidu".

Kriminālziņas Lietuvas helikopters no zvejas kuģa evakuējis ievainotu Latvijas pilsoni

Lietuvas Gaisa spēku helikopters svētdien no zvejas kuģa evakuējis ievainotu Latvijas pilsoni, pirmdien paziņoja Lietuvas armija.

Ekonomika Kāda ir vidējā kredīta summa jaunajam mājoklim?

Kopumā 2024.gada kreditēšanas indekss ir audzis par 5 procentpunktiem, kas ir mazāka izaugsme nekā pērn, taču vērojama pozitīva tendence - bankas spēj kreditēt un vēlas to darīt.