• Salvis,
  • Selva,
  • Venta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Dziedātāja Gupalo uzstāsies senā pilī Zemgalē (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 11:58, 07.03.2024


Katrīna ir iekļauta sasniegumu topā "Izcilākās Latvijas sievietes".


Populārā dziedātāja Katrīna Gupalo.

9.martā Abgunstes muižā un 16.martā Bīriņu pilī Katrīna Gupalo aicina savus klausītājus izbaudīt mūziku tieši tādā skanējumā, kādā tā ir radusies - akustiski, vienīgi balss un klavieru skaņās. Būdama vienlaikus profesionāla pianiste un dziedātāja, viņa rada krāsainas, spilgtas un emocionālas skaņu gleznas. Koncertos skanēs romantiskās kompozīcijas "Klusums atbrīvo", "Tornado", "Zefīrs", sievišķīgās melodijas "Svārki", "Man ar Tevi" un "Johnny Depp", enerģijas caurstrāvotās dziesmas "Dur Prom", "Kamēr pret sauli kāpu", un, protams, rotaļīgie opusi "The Cat’s Song", "Korgiji" un "Masas". Programmu papildinās klausītāju iemīļotās Imanta Kalniņa un Raimonda Paula dziesmas, kā arī vairākas romantiskas kompozīcijas ukraiņu, franču un itāļu valodā.

"Pēc lielā, skaistā un aizraujošā konkursa "Supernova" piedzīvojuma, kurā dziedāju, dejoju un sveicināju skatītājus no TV ekrāniem, priecājos atgriezties koncertzālēs un satikt savus mīļos klausītājus pavisam tuvu, gandrīz kā aicinot pie sevis ciemos. Ļoti gaidu abus pavasara koncertus krāšņajās muižās un pilīs, jo esmu pārliecināta, ka tie būs pasakainas enerģijas un mīlestības pilni vakari!"

Nupat Katrīnas radītā dziesma "The Cat’s Song" pārsteidza tūkstošiem klausītāju visā pasaulē, saņemot augstu mūzikas kritiķu un klausītāju novērtējumu, kā arī 3. vietu Latvijas Eirovīzijas konkursā "Supernova". Īsi pirms tam notika pirmā Katrīnas Gupalo un Edgara Vilcāna Eiropas koncertturneja, kuras ietvaros viņi uzstājās Prāgā, Budapeštā, Vīnē, Romā un Viļnā. Savukārt 2023.gads iesākās ar augstākā Latvijas valsts apbalvojuma - Triju zvaigžu ordeņa saņemšanu un dalību Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpils Olimiskajā centrā.

Katrīna ir iekļauta žurnāla "Pastaiga 2022" un "Pastaiga 2023" gada sasniegumu topā "Izcilākās Latvijas sievietes". Viņas radītā Ukrainas atbalsta dziesma "Resistance", kas pulcēja vairāk kā 40 mūziķus, bija nominēta Latvijas Televīzijas un Radio gadabalvai "Kilograms Kultūras", bet dziesma "Dur Prom" kļuva par radiohitu un 13 nedēļas bija Latvijas spēlētāko dziesmu TOP 10, skanot deviņās Latvijas radiostacijās.


Abgunstes muiža.
Abgunstes muiža.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Kultūra Liepājā notiks dzejnieka Petera 85.dzimšanas dienai veltīts koncerts

Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" 6.jūlijā plkst.18 notiks dzejnieka Jāņa Petera 85.dzimšanas dienai veltīts koncerts.

Kultūra Liepājas Simfoniskais orķestris koncertā spēlēs Mārtiņa Brauna mūziku

Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" 24.augustā plkst.19 Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar solistiem Renāru Kauperu, Daumantu Kalniņu un Ievu Kerēvicu koncertā izpildīs komponista Mārtiņa Brauna mūziku.

Kultūra Rīgas Domā ar koncertu atzīmēs ērģeļu 140.gadadienu

Atzīmējot 140 gadus kopš Rīgas Doma ērģeļu atklāšanas koncerta 1884.gadā, Rīgas Doms janvāra beigās aicina klausītājus uz koncertu "Ciemos pie ērģelēm".