• Alfs,
  • Bernadeta,
  • Mintauts
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Otrdien Rīgā uzstāsies 8 populāras latviešu rokgrupas (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 11:36, 24.02.2024


Šī būs lieliska iespēja uzzināt par jaunumiem muzikālo apvienību jomā.


Grupa “Papīra Lidmašīnas”.

27.februārī, Arēnā Rīga, norisināsies Latvijas Pasākumu foruma rīkotā "Mūziķu skate", kas ļaus apmeklētājiem iepazīties ar jaunumiem latviešu muzikālo apvienību jomā.

Turpinot 2018.gadā uzsākto iniciatīvu iepazīstināt pasākumu organizatorus visā Latvijā ar jauniem, interesantiem mūziķiem un muzikālajiem projektiem, 2024.gada 27.februārī, no plkst.11.00 līdz plkst.18.30 Arēnā Rīga norisināsies Pasākumu Ekspo Mūziķu skate. Ekspo dalībniekiem - Latvijas Pasākumu rīkotājiem šī būs lieliska iespēja uzzināt par jaunumiem latviešu muzikālo apvienību jomā, savukārt mūziķiem tā ir iespēja iepazīstināt ar savu daiļradi un iespējams izveidot sadarbību ar pasākumu organizatoriem.

"Pasākumu Ekspo Mūziķu skate 2024" notiek Pasākumu Ekspo laikā ar mērķi pasākumu organizatorus iepazīstināt ar aktuāliem un jauniem izpildītājmāksliniekiem, kurus iespējams iekļaut gan publisku, gan slēgtu (korporatīvu) pasākumu programmās, kuru koncertus un priekšnesumus iespējams rīkot Latvijā. Mūziķu skate tiks filmēta un demo ieraksti būs pieejami Latvijas pasākumu rīkotājiem.

Skatē uz skatuves kāps:

- plkst.11.00 Papīra lidmašīnas

- plkst.12.00 Rūta Ķergalve

- plkst.13.00 Viedais fonogrāfs

- plkst.14.00 Jussendo

- plkst.15.00 ZemeDunn

- plkst.16.00 Super Truper

- plkst.17.00 Audiokvartāls

- plkst.18.00 Decibels

Paralēli "Mūziķu skatei", arēnā norisisināsies arī "Pasākumu ekspo ‘24", kas ir vienīgā pasākumu nozares izstāde - platforma pasākumu nozares piegādātājiem. Pasākumu ekspo laikā nozares profesionāļi un interesenti var iegūt informāciju par nozares aktualitātēm, savukārt nozares uzņēmumi un piegādātāji var iepazīstināt auditoriju ar jaunumiem, demonstrēt savu aprīkojumu un stāstīt par pakalpojumiem un plānotajiem pasākumiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī