• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Valsts prezidents pasākumā pirms Ziemassvētkiem godina daudzbērnu ģimenes VIDEO

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 21:01, 06.12.2023


Svinīgā Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveica 20 daudzbērnu ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, VS.LV informēja Valsts prezidenta kancelejā.Uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu pēc novadu pašvaldību ierosinājuma bija aicinātas sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā. Pasākumā kopīgi arī tika iedegta svētku egle laukumā pie Rīgas pils.

"Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes," pateicības vārdus teica Rinkēvičs.

Ģimenes Rīgas pilī pulcējās no Aizkraukles novada, Alūksnes novada, Augšdaugavas novada, Dienvidkurzemes novada, Dobeles novada, Gulbenes novada, Krāslavas novada, Kuldīgas novada, Ķekavas novada, Saldus novada, Smiltenes novada, Valkas novada, Balviem, Daugavpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines un Rīgas.

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča uzruna Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī:

Sveicināti Rīgas pilī! Mīļie draugi! Godātie vecāki un bērni!

Man ir patiess prieks jūs sveikt Valsts prezidenta rezidencē no Cīravas, Liepājas, Saldus, Vārmes, Valkas, Alūksnes, Tirzas, Gaujienas, Ilūkstes, Balviem, Daugavpils, Kombuļiem, Jaunjelgavas, Tērvetes, Jelgavas, Ozolniekiem, Baldones, Olaines, Rīgas un no manas dzimtās Jūrmalas. Jūs pārstāvat visu Latviju – lielas un mazas pilsētas, lielus un mazus novadus.

Paldies, ka esat ieveduši mājīguma sajūtu arī Rīgas pilī! Mazliet prieka, jautrības, jestruma un skraidīšanas šeit nemaz nenāk par ļaunu.

Pieņemu, ka ceļš nebija nemaz tik vienkāršs. Ir ļoti skaisti sasniedzis, bet laikapstākļi nav pateicīgi braukšanai, un ceļi nav viegli izbraucami. Tāpat labi apzinos, ka kādam no jums bija jāizbrīvē pēcpusdiena darbā un skolā, kādam bija jāatceļ treniņš vai dejošana, vai no kaut kā cita jāatsakās. Tādēļ vēl lielāks paldies jums!

Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes. Izlasot aprakstu par katru no jums, gandrīz katrā bija ierakstīts: “Paraugs savam novadam, pilsētai un līdzcilvēkiem.”

Man ir prieks, ka daļa no jums ir atgriezusies no ārvalstīm. Jūs esat atpakaļ Latvijā. Jūs esat saredzējuši mūsu valsti kā iespēju zemi un dalāties savā pieredzē un dzimtenes mīlestībā ar mums visiem. Galu galā, nekur nav tik labi kā mūsu pašu Latvijā. Nekur nav tik labi, kā tajā vietā, kur jūs dzīvojat.Gribu jums visiem vēlēt ļoti priecīgus un radošus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Paldies par to, ka jūs esat! Lai šis pasākums mums visiem kopā ir liela iedvesma! Lai mums ir tikpat balti Ziemassvētki kā šī diena, tikpat balts Jaunais gads un tikpat skaists nākamais gads!


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kultūra Leģionārs, kapteinis, krāpnieks: ko Eduards Pāvuls spēlēja dzīvē (+VIDEO)

Jubilejas kolekcija paplašina sabiedrībai pastāvīgi pieejamo Latvijas kinovēstures krājumu portālā filmas.lv.

Kultūra Ar krāšņiem koncertiem no 13. līdz 20. jūlijam norisināsies Jūrmalas festivāls

No 13. jūlija līdz 20. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies ikgadējais Jūrmalas festivāls, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus. Festivālā koncertēs ērģelniece Iveta Apkalna, britu džeza pianists Džulians Džozefs, vijolniece Kristīne Balanas, diriģents Olli Mustonens, Barselonas flamenko balets, vīru ansamblis ‘‘Suļiko’’ no Gruzijas, soprāns Inga Kalna, dziedātājs Jānis Šipkēvics un daudzi citi mākslinieki.

Kultūra Karla Bruni apsūdzēta izmeklēšanā par Sarkozī kampaņas finansējumu no Lībijas

Bijusī Francijas pirmā lēdija Karla Bruni-Sarkozī otrdien tika apsūdzēta saistībā ar izmeklēšanu par viņas vīra Nikolā Sarkozī 2007.gada vēlēšanu kampaņas finansējumu, kas bijis saņemts no Lībijas, pavēstīja ziņu avots tiesu aprindās.

Kultūra Sofija Rotaru reaģēja uz Krievijas veikto Kijevas apšaudi

8. jūlijā ienaidnieks uzbruka vairākām Ukrainas pilsētām, un šajos uzbrukumos gāja bojā vairāk nekā 30 cilvēku, tai skaitā tika ievainoti bērni, kuri ārstējās slimnīcā "Ohmatdet".

Lasiet arī

Interesanti fakti Rinkēvičs iepazīstas ar žoga būvniecību uz robežas (+FOTO)

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs otrdien apmeklēja Latvijas austrumu robežu un Valsts robežsardzes struktūrvienības Latgalē - Grebņevas un Šķaunes robežapsardzības nodaļas.

Pasaule Rinkēvičs apmeklēs Ukrainas miera samitu Šveicē

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs šodien un rīt apmeklēs Ukrainas miera samitu Šveicē, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Sabiedrība Rinkēvičs: Mūsu uzdevums ir gādāt, lai brīvības zaudēšana paliek mūsu iztēlē

Mūsu visu uzdevums ir gādāt, lai brīvības zaudēšana paliek tikai mūsu iztēlē, tā šodien Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī uzrunāja klātesošos fonda "Sibīrijas bērni" rīkotajā pasākumā "Pieminot 1941. un 1949.gada deportācijas".

Sabiedrība Rinkēvičs paskaidroja Ungārijas prezidenta neierašanos uz NATO samitu Rīgā

Ungārijas prezidenta Tamāša Šujoka neierašanās uz NATO Austrumu flanga valstu samitā nav jāmeklē kādi atklāti vai slēpti signāli, otrdien pirms NATO Austrumu flanga valstu samita sākuma žurnālistiem izteicās Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs.