• Laila,
  • Lavīze,
  • Luīze
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Valsts prezidents pasākumā pirms Ziemassvētkiem godina daudzbērnu ģimenes VIDEO

Teksta izmērs Aa Aa
Kultūra
VS.LV 21:01, 06.12.2023


Svinīgā Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveica 20 daudzbērnu ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, VS.LV informēja Valsts prezidenta kancelejā.Uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu pēc novadu pašvaldību ierosinājuma bija aicinātas sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā. Pasākumā kopīgi arī tika iedegta svētku egle laukumā pie Rīgas pils.

"Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes," pateicības vārdus teica Rinkēvičs.

Ģimenes Rīgas pilī pulcējās no Aizkraukles novada, Alūksnes novada, Augšdaugavas novada, Dienvidkurzemes novada, Dobeles novada, Gulbenes novada, Krāslavas novada, Kuldīgas novada, Ķekavas novada, Saldus novada, Smiltenes novada, Valkas novada, Balviem, Daugavpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines un Rīgas.

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča uzruna Ziemassvētku pasākumā Rīgas pilī:

Sveicināti Rīgas pilī! Mīļie draugi! Godātie vecāki un bērni!

Man ir patiess prieks jūs sveikt Valsts prezidenta rezidencē no Cīravas, Liepājas, Saldus, Vārmes, Valkas, Alūksnes, Tirzas, Gaujienas, Ilūkstes, Balviem, Daugavpils, Kombuļiem, Jaunjelgavas, Tērvetes, Jelgavas, Ozolniekiem, Baldones, Olaines, Rīgas un no manas dzimtās Jūrmalas. Jūs pārstāvat visu Latviju – lielas un mazas pilsētas, lielus un mazus novadus.

Paldies, ka esat ieveduši mājīguma sajūtu arī Rīgas pilī! Mazliet prieka, jautrības, jestruma un skraidīšanas šeit nemaz nenāk par ļaunu.

Pieņemu, ka ceļš nebija nemaz tik vienkāršs. Ir ļoti skaisti sasniedzis, bet laikapstākļi nav pateicīgi braukšanai, un ceļi nav viegli izbraucami. Tāpat labi apzinos, ka kādam no jums bija jāizbrīvē pēcpusdiena darbā un skolā, kādam bija jāatceļ treniņš vai dejošana, vai no kaut kā cita jāatsakās. Tādēļ vēl lielāks paldies jums!

Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes. Izlasot aprakstu par katru no jums, gandrīz katrā bija ierakstīts: “Paraugs savam novadam, pilsētai un līdzcilvēkiem.”

Man ir prieks, ka daļa no jums ir atgriezusies no ārvalstīm. Jūs esat atpakaļ Latvijā. Jūs esat saredzējuši mūsu valsti kā iespēju zemi un dalāties savā pieredzē un dzimtenes mīlestībā ar mums visiem. Galu galā, nekur nav tik labi kā mūsu pašu Latvijā. Nekur nav tik labi, kā tajā vietā, kur jūs dzīvojat.Gribu jums visiem vēlēt ļoti priecīgus un radošus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Paldies par to, ka jūs esat! Lai šis pasākums mums visiem kopā ir liela iedvesma! Lai mums ir tikpat balti Ziemassvētki kā šī diena, tikpat balts Jaunais gads un tikpat skaists nākamais gads!


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kultūra «ArtDocFest» tiks prezentētas filmas par Juri Podnieku un kapračiem (+VIDEO)

Latviešu dokumentālisti izvirza garīgi smagas tēmas.

Kultūra Ventspilī skatāma brīnišķīga Lancmaņa gleznu retrospekcija (+VIDEO)

82 gadus vecais meistars joprojām rada maģiskas gleznas.

Kultūra Bauska svinēs izcilā novadnieka Plūdoņa 150. jubileju (+VIDEO)

Līdzīgi Mēmeles straumei tautas atmiņā un likteņgaitās plūst dzejnieka dotie nemirstīgie ceļavārdi mūsu vēstures griežos.

Kultūra Miris mākslinieks Arturs Kiršfelds

21.februārī miris mākslinieks Arturs Kiršfelds, aģentūru LETA informēja Latvijas Mākslinieku savienībā.

Lasiet arī

Sabiedrība «Vai jaunietim ir vieta Latvijas politikā?» - Edgars Rinkēvičs

Visi politikā lemjamie jautājumi attiecas uz jauniešiem, šodien konferencē "Vai jaunietim ir vieta politikā?" teica valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Sabiedrība Prezidents izsludina likuma grozījumus partnerības institūta ieviešanai Latvijā

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdien ir izsludinājis Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Notariāta likumā, ar kuriem Latvijā no 1.jūlija tiks ieviests jauns tiesību institūts - partnerība, kas būs arī veids, kā savas attiecības legalizēt un juridiski sakārtot viena dzimuma pāriem, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Pasaule Rinkēvičs Davosā: Putins sapņo par Krievijas impērijas atjaunošanu

Krievijas prezidenta Vladimira Putina ambīcijas ir daudz lielākas - viņš sapņo par Krievijas impērijas atjaunošanu, kāda tā bija 19. un 20.gadsimta sākumā, uzsvēra Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, piedaloties Ukrainai veltītājā brokastu diskusijā Davosā.

Sabiedrība Rinkēvičs: ir jāgatavojas visiem scenārijiem

Pārdomāti, racionāli un bez nolemtības sajūtas ir jāgatavojas visiem scenārijiem, sociālajā medijā "Facebook" uzsver Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, komentējot izskanējušās runas par iespējamu Krievijas uzbrukumu kādai NATO dalībvalstij nākamo trīs līdz desmit gadu laikā.