• Baņuta,
  • Vilija,
  • Vits,
  • Žermēna
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pieļauj, ka nams Valmieras ielā dedzināts ļaunprātīgi

Teksta izmērs Aa Aa
Kriminālziņas
VS.LV 17:36, 24.05.2024


Nams Rīgā, Valmieras ielā, iespējams, ticis dedzināts ļaunprātīgi, jo namu tika plānots izsolīts un nedēļas laikā tas aizdedzies divreiz, vērtē Rīgas domes Dzīvojamo māju privatizācijas komisijā.Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, pašlaik Dzīvojamo māju privatizācijas komisija gatavo un apkopo informāciju Valsts policijai ar lūgumu izmeklēt nekustamajā īpašumā divu ugunsgrēku cēloņus. Tie notika ar pāris dienu starpību - 21. un 23.maijā.

Komisijas ieskatā, nekustamajā īpašumā ugunsgrēku cēlonis varētu būt ļaunprātīga dedzināšana.

Nekustamais īpašums esot bijis apsaimniekots atbilstoši noteikumiem un norobežots no nevēlamas iekļūšanas tajā. Saskaņā ar pašvaldības sniegto informāciju, regulāri tiek saņemti interesentu zvani ar lūgumiem sniegt papildu informāciju par nekustamo īpašumu Valmieras ielā 24 un tā apskates iespējām.

Šodien pašvaldības Dzīvojamo māju privatizācijas komisijas pārstāvji apsekoja nekustamo īpašumu un secināja, ka ugunsgrēka nodarītie bojājumi nav tik būtiski, lai apturētu izsoles procesu. Īpašumu plānots izsolīt 3.jūlijā.

Ēka bijusi dažādu sociālo grupu kopdzīvojamā māja, taču kopš 2016.gada tehniskā stāvokļa dēļ māja nav bijusi derīga dzīvošanai, tāpēc Rīgas dome caur apsaimniekotāju SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" brīdināja dzīvojamo telpu īrniekus par dzīvojamo telpu īres līgumu izbeigšanu. Mājokļu un vides departamenta Dzīvokļu pārvaldei piedāvāja kopdzīvojamās mājas īrniekiem īrēt citas dzīvojamās telpas.

2022.gadā Rīgas dome lēma atļaut atsavināt īpašumu Valmieras ielā 24, pārdodot to izsolē. Par nekustamā īpašuma novērtēšanu un atsavināšanu, kā arī nekustamā īpašuma pirkuma līguma slēgšanu atbildīga Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisija.

LETA jau ziņoja, ka 23.maija novakarē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Valmieras ielā, Rīgā. Sākotnējā informācija liecināja, ka notikuma vietā deg neapsaimniekota divstāvu koka ēka. Dega ēkas otrais stāvs desmit kvadrātmetru (m2) platībā, pārsegums starp otro stāvu un bēniņiem 500 m2 platībā un jumta pārsegums 600 m2 platībā. Kopējā degšanas platība bija 1110 m2.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Kriminālziņas Krāslavas novadā par migrantu pārvadāšanu aizturēti pieci Latvijas pilsoņi

Valsts robežsardze Krāslavas novadā par nelikumīgo imigrantu pārvadāšanu aizturēti pieci Latvijas pilsoņi, informēja Valsts robežsardze.

Kriminālziņas Gulbenē krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu

Gulbenē krāpnieki uzdodas par Valsts policijas amatpersonu un sūta viltus foto ar dienesta apliecību.

Kriminālziņas Justīnes Reinikovas slepkavības krimināllietu turpinās iztiesāt augustā

Septiņus gadus vecās Justīnes Reinikovas noslepkavošanas krimināllietu Latgales rajona tiesa Ludzā slēgtā tiesas sēdē plāno turpināt skatīt 5.augustā plkst.10.

Kriminālziņas VDD: Eiropas Parlamenta vēlēšanas noritējušas mierīgi

Noslēdzoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, Valsts drošības dienests (VDD) nav konstatējis mēģinājumus prettiesiski ietekmēt vēlēšanu rezultātus Latvijā, un dienesta vērtējumā vēlēšanas aizvadītas mierīgi, informēja VDD.

Lasiet arī

Kriminālziņas Ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā cietis cilvēks

Sestdien ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kriminālziņas Liepājā piedeguša ēdiena dēļ cietis cilvēks

Šonakt Liepājā piedeguša ēdiena dēļ cietis cilvēks.

Kriminālziņas Piedeguša ēdiena dēļ Rīgā evakuē dienesta viesnīcu

Piedeguša ēdiena dēļ vakar evakuēti cilvēki no dienesta viesnīcas Rīgā, Mārupes ielā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Kriminālziņas Ventspils novadā ugunsgrēkā gājušas bojā 20 vistas un kaza

Sestdienas rītā Ventspils novadā ugunsgrēks postījis kādu saimniecību, atņemot dzīvību kūtī dzīvojošiem mājputniem un vienam mājlopam.