• Klaudijs,
  • Sabīne,
  • Sarma
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


Zemgalē apsūdzēts vīrietis par mazgadīgās pameitas izvarošanu

Teksta izmērs Aa Aa
Kriminālziņas
LETA 11:52, 22.11.2022

Prokuratūra nodevusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mazgadīgās pameitas izvarošanu, piedraudot ar nazi, uzzināja prokuratūrā.


Ilustratīvs foto.

Vīrietis apsūdzēts par savas dzīvesdbiedres meitas, kura nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu, izvarošanu. Par šo noziedzīgo nodarījumu sankcija paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis 2020.gada vasarā, atrodoties savā dzīves vietā Tukuma novadā, izmantojot brīdi, kad palika divatā ar meiteni, nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi pielietoja fizisku spēku pret cietušo, pielika pie viņas kakla nazi un piedraudēja ar fizisku izrēķināšanos, ja cietusī viņam nepakļausies. Pēc tam viņš bērnu izvaroja.

Pēc dzimumakta veikšanas apsūdzētais turpināja cietušajai draudēt ar fizisku izrēķināšanos, ja viņa par notikušo kādam ziņos.

Apsūdzētā prettiesisko darbību rezultātā tika apdraudēta cietušās dzimumneaizskaramība, tikumība un normāla fiziskā un garīgā attīstība, kā arī nodarītas psihiskas ciešanas.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Kriminālziņas Iztiesās krimināllietu par slimu bērnu projektam paredzētas naudas piesavināšanos

Rīgas pilsētas tiesa Latgales priekšpilsētā šodien plkst.15 turpinās iztiesāt krimināllietu, kurā divas personas apsūdzētas par 13 259 eiro piesavināšanos no Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) projekta, kas bija paredzēts slimu bērnu sociālās atstumtības riska mazināšanai, liecina ieraksts tiesu kalendārā.

Kriminālziņas Turpinās iztiesāt krimināllietu par iespējamām nelikumībām ātrās palīdzības automašīnu nodrošināšanā

Rīgas pilsētas tiesa Vidzemes priekšpilsētā šodien plkst.10 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā bijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītājs Armands Ploriņš apsūdzēts par amata noziegumiem saistībā ar dienesta automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā, noskaidroja tiesā.

Kriminālziņas Tiesai nodod lietu par preču piesavināšanos no NBS noliktavām ap 340 000 eiro vērtībā

Prokuratūra ir pabeigusi izmeklēšanu un novembrī tiesai nodevusi lietu par apjomīgu dažādu preču piesavināšanos no Nacionālo bruņoto spēku (NBS) noliktavām teju desmit gadu garumā, tostarp nozogot ASV dāvinātas nakts redzamības iekārtas, vēsta LTV raidījums "De facto".

Kriminālziņas Sestdien policija pieķērusi 24 dzērājšoferus

Sestdien policija pieķērusi 24 dzērājšoferus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Savākti 10 000 parakstu par algu iesaldēšanu deputātiem un ministriem

Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti 10 000 parakstu par atalgojuma apmēra iesaldēšanu Valsts prezidentam, ministriem, deputātiem "un citiem tautas kalpiem".

Veselība Lielākā daļa P.Stradiņa slimnīcas pacientu pēc aknu pārstādīšanas mirst

No Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā veiktajām 13 aknu transplantācijas operācijām tikai pieci pacienti atguvušies, bet astoņi aizgājuši no šīs dzīves, nenodzīvojot ilgāk par desmit dienām, raksta portāls Delfi.

Kriminālziņas Ukraiņu influenceres mājā iemesta degmaisījuma pudele; sākts kriminālprocess

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par degmaisījuma pudeles iemešanu Rīgā privātmājas teritorijā, kurā dzīvojusi ukraiņu influencere Sofija Stužuka.