• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Latvija ir zirgu un jāšanas sporta zeme, to pierādīs Inčukalnā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 14:39, 11.07.2024


Jāšana ar koka zirgiem (hobby horse) pasaulē kļūst arvien populārāka, šogad arī pie mums tā ir iekļauta sacensību programmā.


Latviešu žokejs vienmēr ir bijis skatītāju iecienīts.

Trīs dienu garumā Inčukalnā "Jauno jātnieku skolā" notiks XVI Vislatvijas zirgu dienas - krāšņas sacensības konkūrā (šķēršļu pārvarēšanā) ar šova elementiem, kur jātnieki skaistos tērpos sacentīsies individuāli, komandās, kā arī ar auto, tādējādi noskaidrojot, vai zirgs ir ātrāks nekā auto. Sacensību starplaikos būs iespēja vērot arī iejādes paraugdemonstrējumus, kas zināma kā zirgu dejošana, mūzikas pavadībā. Skatītājus priecēs arī voltizēšana - vingrošana uz zirga un "hobby horse" sacensības. Būs konkursi, loterijas, viktorīnas, kurās būs iespēja laimēt vērtīgas balvas no sadarbības partneriem. Katru dienu būs organizētas ekskursijas, kurās būs iespēja izzināt staļļa dzīvi.

Savukārt bērnus priecēs izjādes apkārt dīķim ar ponijiem un zirgiem, piepūšamās atrakcijas, stafetes, konkursi un dažādas radošās darbnīcas. Darbosies kafejnīca.

Vislatvijas Zirgu dienas ir svētki ne tikai profesionāliem jātniekiem, zirgu mīļotājiem, bet arī ģimenēm ar bērniem, kuru laikā ir iespēja iepazīties ar zirgu sportu Latvijā.

Šogad pasākums plānots krāšņs, stāsta pasākuma organizatore un "Jauno jātnieku skolas" vadītāja Everita Daubure: "Zirgu dienas vienmēr ir bijis īpašs notikums "Jauno jātnieku skolai". Mums ir prieks organizēt šo ģimenes pasākumu un iepazīstināt visus tuvāk ar skaistajiem dzīvniekiem zirgiem. Šogad ir plānoti daudzi dažādi interesanti maršruti, kurus klasiskās sacensībās nav iespējams redzēt. Zirgu dienu mērķis ir radīt skaistus un mīļus svētkus katram, kurš apmeklēs mūs Inčukalnā."


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Latvijā saimnieces savus ledusskapjus pārskata vasarā (+VIDEO)

Rectpte N 1: zveidojiet sarakstu ar iecienītajām maltītēm.

Interesanti fakti Jūlijs ir tomātu mēnesis, Āgenskalna tirgū notiks garšas meistarklase (+VIDEO)

Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā.

Interesanti fakti Iespējams, būs jāglābj NASA astronauti, kas «nav iestrēguši» SKS

Abiem astronautiem, kuri orbītā ieradās ar kosmosa kuģi "Boeing Starliner", bija paredzēts atgriezties uz Zemes jūnijā. Tomēr tagad viņi kosmosā uzturēsies vismaz līdz augusta vidum.

Interesanti fakti Laiks uz Mēness rit ātrāk nekā uz Zemes. Par cik daudz?

Lai nākotnē varētu veiksmīgi izpētīt Zemes pavadoni, ir ļoti svarīgi saprast, cik precīzi laiks plūst uz Mēness.

Lasiet arī