• Vilhelms,
  • Vilis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Aprīļa beigās norisināsies palu šovs «Lido zivis Kuldīgā»

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
LETA 12:25, 14.04.2024


Sestdien, 27.aprīlī, no plkst.11 līdz 16 norisināsies palu šovs "Lido zivis Kuldīgā", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.


Foto: LETA

Kuldīgā notiks atraktīvas, aktīvas un izzinošas nodarbes, varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, dažādus gardumus, kā arī vērot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus virs Eiropas platākā ūdenskrituma.

Plkst.11 Pilsētas dārzā uz skatuves oficiāli tiks atklāta Kuldīgas novada aktīvā tūrisma sezona. Pēc tam skatītājus priecēs orķestra "Jūrmala" sekstets, Latvijas un Lietuvas mūziķu kopprojekts "Kad džezs saiet vimbās" un ielu teātra grupa "Puppet Street Band" no Itālijas.

Pleznas, knābjus, spalvas un spārnus, lielas un mazas zivis un citas ūdens radības varēs izpētīt vides izziņas piestātnēs, kā arī uzzināt, kas ir taksidermija un kā nenodarīt pāri Baltijas jūrai.

"Tūristu un ceļotāju lenktuve" vilinās ar aktuālākajiem tūrisma piedāvājumiem un degustācijām.

Aktīva dzīvesveida cienītājus gaidīs "Pludiņa un Āķīša taka", drosmes, veiklības un atjautības pārbaudījumi kopā ar Kuldīgas skautiem un iespēja iemēģināt roku loka šaušanā.

Ģimenēm ar bērniem būs iespēja darboties "Meža ABC teātrī", izziņas un atpūtas centra "Namdara darbnīcā", tapot un tamborēt lietišķās mākslas studijas "Varavīksne" un rokdarbu kopas "Čaupe" meistaru vadībā, spēlēt spēles zaļā pļavā ar radošās apvienības "Pasaku nams" tēliem. Aktivitātes būs sagatavojis arī "Europe Direct Kuldīga".

Mākslas cienītājus iepriecinās Tautas tēlotājas mākslas studijas "Kuldīgas palete" izstāde - darbnīca.

Gardēžus gaidīs kūpinātas zivis no Pāvilostas, SIA "Cepliņi" vārītā zivju zupa un Padures saimnieču koča.

Liepājas un Kalna ielā notiks pavasara tirdziņš, bet stāstu stāstītāji un klausītāji pulcēsies pie pavarda 18. Kurzemes stāstnieku festivāla "Ziv zup" stāstu kafejnīcā Virspilskunga tiesas nama sētā, Baznīcas ielā 34.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Apsaimniekotājs: Tuvāko 10-15 gadu laikā jāveic veco liftu nomaiņa pret jauniem

Tuvāko 10-15 gadu laikā būtu jāveic veco liftu nomaiņa pret jauniem, jo ieguldītais darbs un līdzekļi veco liftu modernizācijā ir līdzvērtīgi to nomaiņai pret jauniem, aģentūrai LETA pavēstīja namu apsaimniekošanas uzņēmuma AS "Civinity mājas" dzīvojamo ēku apsaimniekošanas daļas vadītājs Gatis Roze.

Interesanti fakti Latvijā 44% autovadītāju sabiedriskā transporta joslas rada neskaidrības

Latvijā 44% autovadītāju sabiedriskā transporta joslas rada neskaidrības, informēja biedrības "Izglītības, kultūras un inovatīvo projektu asociācija" (IKIPA) pārstāvji, atsaucoties uz pētījumu kompānijas "Norstat" veikto aptauju.

Interesanti fakti Gada laikā Latvijā par 70% palielinājies pārstrādei nodoto telefonu skaits

Gada laikā par 70% palielinājies pārstrādei nodoto telefonu skaits, aģentūru LETA informēja Latvijas mobilo sakaru operatora pārstāvji.

Lasiet arī