• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ledus sala Jelgavā gaida viesus (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
VS.LV 14:48, 16.01.2024


Festivālā tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.


Starptautisko ledus skulptūru festivālu rīko Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra”.

No 2. līdz 4. februārim Jelgavā – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā un brīvdabas koncertzālē “Mītava” – norisināsies 25. jubilejas Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad savu unikālo skatījumu uz pasaules dārgumiem, izmantojot ledus tēlniecību, parādīs 32 profesionāli tēlnieki no 11 valstīm – Ukrainas, Indonēzijas, Argentīnas, Latvijas, Nīderlandes, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Mongolijas, Apvienotās Karalistes un Spānijas. Festivālā tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.

Pašvaldības iestāde “Kultūra” informē, ka 2. februārī pasākuma teritorija būs atvērta no pulksten 18 līdz 22, kad tiks svinīgi atklāts festivāls, apbalvoti konkursa laureāti, apmeklētāji varēs vērot uguns šovu, skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus, uzstāsies “Triānas parks” un “Musiqq”, ziņoja vietne jelgava.lv.

Savukārt 3. un 4. februārī ieeja festivālā būs no pulksten 10 līdz 22. Šajās dienās apmeklētāji varēs vērot, kā ledus pārtop mākslas darbos aizraujošos skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumu dueļos.

3. februārī dienas pirmajā pusē bērnus izklaidēs ar aizraujošām rotaļu izrādēm Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris, Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” un SIA “Jogitas pasākumi”, savukārt koncertaģentūra “Bravissimo” piedāvās koncertšovu bērniem. Vakarā uz skatuves kāps pašmāju un Lietuvas mūzikas zvaigznes – “Latgalīšu reps”, “AC/DC project” (Lietuva) un Aija Andrejeva.

4. februārī apmeklētājus sagaidīs jautras rotaļu izrādes visai ģimenei no Jelgavas jaunā teātra, Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” un “Jogitas pasākumiem”. Vakara programmā – populāras pašmāju mūzikas grupas “Patrisha”, “Labvēlīgais tips” un viesi no Lietuvas – “Jonis”.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Latvijā saimnieces savus ledusskapjus pārskata vasarā (+VIDEO)

Rectpte N 1: zveidojiet sarakstu ar iecienītajām maltītēm.

Interesanti fakti Jūlijs ir tomātu mēnesis, Āgenskalna tirgū notiks garšas meistarklase (+VIDEO)

Uzturs spēlē būtisku lomu cilvēka veselības un labsajūtas uzturēšanā.

Interesanti fakti Iespējams, būs jāglābj NASA astronauti, kas «nav iestrēguši» SKS

Abiem astronautiem, kuri orbītā ieradās ar kosmosa kuģi "Boeing Starliner", bija paredzēts atgriezties uz Zemes jūnijā. Tomēr tagad viņi kosmosā uzturēsies vismaz līdz augusta vidum.

Interesanti fakti Latvija ir zirgu un jāšanas sporta zeme, to pierādīs Inčukalnā (+VIDEO)

Jāšana ar koka zirgiem (hobby horse) pasaulē kļūst arvien populārāka, šogad arī pie mums tā ir iekļauta sacensību programmā.

Lasiet arī