• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Policists sašauj mazu zēnu, ierodoties uz izsaukumu par vardarbību ģimenē (FOTO)

Teksta izmērs Aa Aa
Interesanti fakti
EKSKLUZĪVI! 12:33, 01.06.2023


ASV štata Misisipi iedzīvotāji satricināti ar šaušalīgu ziņu - vietējais policists sašāvis 11 gadīgu zēnu, ziņo CNN.


Foto: CNN

20. maijā Nakalas Marijas mājās iebrāzās viņas meitas tēvs, kurš bija ārkārtīgi agresīvi noskaņots. Uztraucoties par savu un mājā esošo bērnu drošību, Nakala lūdza dēlu Aderienu izsaukt policiju. Puisītis, protams, paklausīja māti.

Tomēr policisti nebija tie glābēji, kā tika cerēts. Tieši pretēji - viņi situāciju padarīja vēl sliktāku. Ierodoties, policists Gregs Kapers pieprasīja mājas iemītniekiem iznākt laukā. Ieraudzījis mazo Aderienu, virsnieks nedomājot izdarīja šāvienu puiša krūtīs.

"Mirklī, kad Aderiens parādījās aiz stūra, viņš tika sašauts," sacīja satriektā Nakala. "Es nevaru aptvert - kāpēc? Tas bija tas pats policists, kurš lika mums iznākt no mājas. Aderiens izdarīja tieši to, ko viņam prasīja. Mans dēls nepārtraukti jautāja: "Kāpēc viņš mani sašāva? Ko es izdarīju nepareizi?'' ''

Pēc šāviena zēns tika nogādāts slimnīcā. Viņam tika konstatētas bojātas plaušas, lauztas ribas, kā arī plēstas aknas. ''Aderiens bija centimetru attālumā no dzīvības zaudēšanas,'' sacīja ģimenes jurists Karloss Mūrs.

Neskatoties uz šokējošo negadījumu, policisti pabeidza uzdevumu, kam viņi tika izsaukti. Bet pat to nepilnīgi - policija paņēma Nakalas meitas tēvu apcietinājumā, bet izlaida jau nākamajā dienā. Kā izrādās, Nakala nebija iesniegusi oficiālu apsūdzību. Saprotami, viņa bija sašutusi par to: ''Kad man bija laiks to izdarīt? Es biju slimnīcā ar savu dēlu.''

Otrdien, 30. maijā, Nakala iesniedza oficiālu prasību federālajā tiesā, pieprasot piecus miljonus ASV dolāru. Viņa ir izvirzījusi apsūdzības pret Indianolas pilsētu, tās policijas priekšnieku, kā arī vairākiem virsniekiem - ieskaitot arī Kaperu.

Pēc Mūra teiktā, nav nekādu iespēju, ka Aderienu varēja sajaukt ar pieaugušu vīrieti. Puisis ir zem 1,5 metru garuma.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Interesanti fakti Kruīza kontrole - akla civēka neapmierinātības radīta nu kļuvusi jau par MI

Kruīza kontrole, dēvēta arī par konstanta ātruma uzturēšanas sistēmu, ir tehnoloģija, bez kuras mūsdienu mašīnas vienkārši nav iedomājamas. Patiesībā tā radusies senāk, nekā varētu domāt. Konstanta ātruma kontrolierus transportlīdzekļos sāka iestrādāt jau pagājušā gadsimta vidū, un tās rašanos noteica ģeniāla izgudrotāja neapmierinātība. Savukārt mūsdienu tehnoloģijas paver iespējas, par kurām agrāk varēja tikai fantazēt.

Interesanti fakti Japānā simtgadnieku skaits pirmo reizi pārsniedzis 92 000

Japānā simtgadnieku skaits pirmo reizi pārsniedzis 92 000, teikts piektdien publiskotajā valdības ziņojumā.

Interesanti fakti Pārgājieni Apkārt Latvijai: 57.paralēle - garākā paralēle, kas šķērso Latviju

Pārgājienu projekts “Apkārt Latvijai”, kura dalībnieki pirms pieciem gadiem no Miķeļbākas uzsāka kājām ceļu apkārt Latvijai, 16.septembrī būs sasniedzis savu galamērķi un lepni iesoļos Miķelbākā.

Interesanti fakti Šodien Sporta muzejā tiks atklāta pastmarka par godu Latvijas basketbolistiem

Filatēlijas izdevumu var izmantot ne tikai kolekcionāri, bet arī korespondences apmaksai.

Lasiet arī

Sabiedrība IZM: skolēns var mainīt otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs

Apgalvojums, ka skolēns nevarētu iegūt pamatizglītību, mainot otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs, neatbilst patiesībai, šodien parlamentā uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Silvija Reinberga, noliedzot publiski izskanējušos apgalvojumus.

Kriminālziņas Dreiliņos atsavināts plašs klāsts narkotiku (+FOTO)

Pagājušonedēļ Valsts policija saņēma informāciju par pļavā novietotu automašīnu ar narkotikām. Aizdomās par šo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā tika aizturēta kāda sieviete un nepilngadīgs jaunietis, ziņo Valsts policija.

Sabiedrība Tiek plānota akcīzes celšana alum. Pēc alus darītāju domām - netaisnīgi

Latvijas Alus darītāju savienība iebilst pret plānoto akcīzes nodokļa paaugstināšanu alum, otrdien valdības sēdē sacīja Latvijas Alus darītāju savienības valdes priekšsēdētājs Pēteris Liniņš.

Veselība Jūrmalas slimnīcā trūkst speciālistu - veidojas garas rindas

Speciālistu trūkuma un iekārtu pilnas noslodzes dēļ Jūrmalas slimnīcā veidojas rindas uz izmeklējumiem, informēja SIA "Jūrmalas slimnīca" pārstāve Velta Vasiļevska.