• Rozālija,
  • Roze
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Āgenskalna tirgus atbalsta mazos uzņēmējus (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 09:36, 05.07.2024


Tirgotāji būs padomājuši par ikviena kārumnieka vēlmēm.


Tirgū tika radīta īpaša aura.

Šomēnes Āgenskalna tirgus ziņo par rekordlielu pasākumu skaitu. Izņēmums nav arī šī nedēļa, kad tā kalendārā ierakstīti veseli četri pasākumi. Pēc satura un norises laika dažādi, tie uzrunā atšķirīgas auditorijas un vienlaikus sola aizraut ikvienu.

5.jūlijā plkst.21.00 piektdienas pasākumu ciklis Portāls vedīs Slāvu tautu dziedājumos kopā ar Artūru Čukuru un Ansi Bētiņu. Pilsētnieki un viesi aicināti pavadīt vakaru ukraiņu, horvātu, maķedoniešu un serbu tautas daudzbalsīgo dziesmu un garīgo dziedājumu skaņās. Dziedājumi tiek izpildīti "baltās balss" manierē, kas nozīmē, ka tie neprasa apskaņošanu vai pavadījumu. Paralēli pasākumam darbosies vakara tirgus, kafejnīcas un terase. Ieeja bez maksas. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

7.jūlijā plkst.9.00-17.00 tirgus ielūdz uz, iespējams, vasaras gaidītāko tirgu - mazo ražotāju Saldējuma svētkiem! Veldzēties zaļajā tirgus dārziņā aicinās ap 15 mazo uzņēmumu.

Tirgotāji būs padomājuši par ikviena kārumnieka vēlmēm - tirgū būs atrodami gan klasiski piena un krējuma, gan sulas, gelato un arī vegāniskie saldējumi. Savukārt tirgus otrā stāva koprades virtuvē RE CEP TE Skrīveru mājas saldējums atļaus ielūkoties sava saldējuma tapšanas procesā un aicinās kopā to ne vien pagatavot, bet arī noēst. Ieeja un dalība pasākumā bez maksas.

Visbeidzot, 6.jūlijā plkst.11.00-18.00 un 7.jūlijā plkst.11.00-17.00 tirgū norisināsies trešais Zīnu un mazo izdevēju festivāls SĀBRS. Festivālā vienuviet būs iespējams iegādāties un aplūkot dažādu mākslinieku un apvienību veidotos zīnus, grāmatas, žurnālus un citus izstrādājumus. Paralēli tirgošanai varēs piedalīties mākslinieku vadītās darbnīcās tirgus pagalmā esošajā siltumnīcā. Ieeja bez maksas.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Šogad plānota būvniecība 15% no «Rail Baltica» pamattrases visā Baltijā

Šogad plānota būvniecība 15% no "Rail Baltica" pamattrases visā Baltijā, informē Baltijas valstu kopuzņēmuma AS "RB Rail" pārstāvji.

Ekonomika Kopš aprīļa lidostā pasažieri iegādājušies ap 60 taksometru vaučeru

Rīgas lidostas Apmeklētāju centrā pasažieri kopš pakalpojuma ieviešanas šogad aprīlī ir iegādājušies nedaudz vairāk kā 60 taksometru vaučeru.

Ekonomika Valsts autotirgū ir jūtamas īpašu cenu piedāvājumu gaidas (+VIDEO)

Latvijā izplatītākā mašīnas krāsa ir pelēka.

Ekonomika 5G jūras sakaru attīstība tika demonstrēta uz ledlauža «Varma» (+VIDEO)

Vienlaikus kuģu komunikācijai hidrogrāfijas mērījumu drons “Otter” pārraidīja gultnes mērījumus un videopārraidi notiekošajam uz ūdens.

Lasiet arī