• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pārcēlušies uz Ādažiem no ārvalstīm, uzņēmēji saņems 9000 eiro atbalstu (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 12:41, 16.06.2024


Pierīgas augšanas centri uzņem bijušos emigrantus.


Ādaži piedāvā mūsdienīgu infrastruktūru dabas ieskautā vietā.

Ādažu novada pašvaldība aicina pieteikties jauno uzņēmēju un remigrantu atbalsta konkursam. Pretendenti pieteikumus var iesniegt līdz 2024.gada 1.oktobrim.

Remigranti varēs pretendēt uz pašvaldības un valsts grantu no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas programmas "Remigrācijas atbalsta pasākums - uzņēmējdarbības atbalsts" kopsummā līdz 9000 eiro. Savukārt pretendenti, kuri nav remigranti - atbalstam līdz 3000 eiro.

Atbalsts jaunu uzņēmumu veidošanai tiks sniegts pretendentiem, kas atbilst remigranta statusam - ir vismaz divus gadus dzīvojuši ārvalstīs un ne agrāk kā pirms diviem gadiem ir atgriezušies uz patstāvīgu dzīvi Latvijā. Atbalstu varēs saņemt gan jauna uzņēmuma veidošanai, gan nesen (ne agrāk kā 12 mēnešus pirms pieteikšanās konkursā) dibinātu uzņēmumu attīstībai.

Grantu kopējā summa šajā gadā paredz iespēju atbalstīt vismaz trīs pretendentus. Granta līdzekļus varēs izmantot pamatlīdzekļu iegādei, gan arī izdevumiem par atlīdzību, gan nemateriālajiem ieguldījumiem. Piešķirtie līdzekļi projekta īstenošanai jāizmanto līdz šī gada beigām.

Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmēju, t.sk. remigrantu un jauno vecāku iesaisti uzņēmējdarbībā, sekmējot jaunu darbavietu, produktu vai pakalpojumu radīšanu Ādažu novadā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Rīgas lidostā uzbūvēs jauno daudzstāvu autostāvvietu

Rīgas lidostas jauno daudzstāvu autostāvvietu par 248 000 eiro projektēs SIA "BM-projekts", informēja Rīgas lidosta.

Ekonomika Pretlikumīgas konkurences pazīmes metāllūžņu tirgū

Norises Latvijas metāllūžņu savākšanas un pārstrādes tirgū liecina, ka šajā tirgū ir vērojamas agresīvas un pretlikumīgas konkurences pazīmes, kas apdraud virknes šī tirgus dalībnieku turpmāko eksistenci un rada valstij nodokļu zaudējumus, informēja Johens Kleins, biedrības “Baltijas metāllūžņu pārstrādātāju asociācija” padomnieks.

Ekonomika Tautiešu uzņēmēji Vidzemē varēs saņemt dotācijas līdz 12 000 EUR (+VIDEO)

Remigrants ir diasporas loceklis, kurš ir atgriezies vai pārcēlies no pastāvīgas dzīves ārzemēs uz pastāvīgu dzīvi Latvijā.

Ekonomika Rīgas brīvosta uzrunājusi arī Vidusjūras baseina operatorus

Rīgas brīvostas pārvalde regulāras prāmju satiksmes atjaunošanai uzrunājusi arī Vidusjūras baseina prāmju operatorus, intervijā aģentūrai LETA sacīja Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Sandis Šteins.

Lasiet arī