• Maiga,
  • Milija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Visbiežāk mājokļu īpašniekiem zaudējumus rada santehnikas un cauruļvadu plīsums

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 19:57, 19.05.2024


Visbiežāk mājokļu īpašniekiem zaudējumus rada santehnikas un cauruļvadu plīsums, liecina "Swedbank" apdrošināšanas dati par izmaksātajām atlīdzībām šī gada pirmajā ceturksnī."Swedbank" norāda, ka santehnikas un cauruļvadu plīsumu dēļ atlīdzināti 39% apdrošināšanas gadījumu ar vidējo atlīdzību 1115 eiro apmērā, bet lielāko - gandrīz 10 000 eiro.

Savukārt 18% gadījumu atlīdzināšanas iemesls ir bojājumi mājoklim un iedzīvei, ja izveidojusies ūdens sūce caur jumtu, par ko vidēji atlīdzināti 970 eiro, bet lielākā atlīdzība - 8480 eiro.

Vēl 17% gadījumu "Swedbank" izmaksājusi atlīdzību sadzīvisku un netīši radītu bojājumu dēļ, par ko vidējā atlīdzība ir 400 eiro, bet viena no lielākajām - 1400 eiro apmērā.

Lielākos zaudējumus cilvēkiem rada uguns nelaimes. Lai gan uguns nelaimes veido 2% no atlīdzinātajiem gadījumiem, izmaksas atlīdzības vidēji pārsniedz 4000 eiro, atzīmē "Swedbank".

Tāpat lielas atlīdzības parasti izmaksā par dažādu dabas stihiju bojājumiem mājoklim. Gada pirmajā ceturksnī "Swedbank" atlīdzību par stihiju postījumiem izmaksāja 5% gadījumu, un vidējā atlīdzību summa bija ap 1050 eiro.

"Swedbank" prognozē, ka atlīdzību apmērs saistībā ar dabas stihiju bojājumiem būs lielāks vasaras laikā, kad pieaug vētru, lietavu, citu dabas parādību skaits un intensitāte.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Būvniecības nozares pārstāvji iesaka valstij būt aktīvākai (+VIDEO)

Varas iestādēm būtu jākompensē pieaugošās enerģijas cenas ar nodokļu atvieglojumiem.

Ekonomika Latvijas Banka: tikai 29% iedzīvotāju ir 100% aktīvo pensiju plānu dalī (+VIDEO)

"Plaisa starp informētību un izpratni par 2.līmeni ir veidojusies gadu gaitā".

Ekonomika Aptauja: vasarā pieaug vēlme iegādāties mājokli Latvijā (+VIDEO)

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu samazinājies to klientu skaits, kuri pirms hipotekārā kredīta noformēšanas ir dzīvojoši sev piederošā dzīvoklī.

Ekonomika Stacijas laukumā bijušās spēļu zāles vietā plānots Hesburger restorāns

Stacijas laukumā bijušās spēļu zāles vietā plānots "Hesburger" restorāns, aģentūru LETA informēja "Hesburger" mārketinga un starptautiskās attīstības direktore Ieva Salmela.

Lasiet arī