• Akvelīna,
  • Ernestīne,
  • Ingmārs
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Par Latvijā labāko darba devēju pērn atzīts «Lidl Latvija»

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 13:44, 10.04.2024


Trešdien interneta personāla atlases uzņēmuma "Alma Career Latvia", kas iepriekš zināms kā "CV-Online Latvia", apbalvošanas ceremonijā par labāko darba devēju Latvijā 2023.gadā tika atzīta mazumtirdzniecības ķēde SIA "Lidl Latvija".


Foto: LETA

Tikmēr otro vietu ieguva AS "Swedbank", bet trešo - SIA "Latvijas aptieka".

Kā labākais darba devējs valsts sektorā 2023.gadā tika apbalvota Rīgas Stradiņa universitāte.

Apbalvojumu "Gada izaugsme" saņēma SIA "Euro Live Technologies".

Apbalvošanas ceremonijā paziņoti arī labākie darba devēji 2023.gadā reģionālajā griezumā. Tostarp Vidzemes reģionā par labāko darba devēju pērn atzīta AS "Fazer Latvija", otro vietu ieguva AS "Cēsu alus", bet trešo - AS "Valmieras stikla šķiedra".

Kurzemes reģionā kā labākais darba devējs pagājušajā gadā tika apbalvots SIA "Lauma Fabrics", otrajā vietā ierindojās SIA "Brabantia Latvia", bet trešo vietu ieguva AS "Diāna".

Zemgales reģionā pirmo vietu ieguva AS "Virši-A", kam sekoja AS "Dobeles dzirnavnieks" un SIA "Bauskas alus", bet Latgales reģionā par labāko darba devēju tika atzīts AS "Latvijas maiznieks", otro vietu ieguva SIA "Rēzeknes gaļas kombināts", bet trešā vieta tika piešķirta AS "Latgales piens".

Tāpat apbalvoti tika uzņēmumi virknē biznesa kategoriju. Tirdzniecības sektorā par uzvarētāju tika atzīta SIA "Lidl Latvija", kam sekoja AS "Virši A" un SIA "Circle K Latvia", savukārt finanšu sektorā kā labākais darba devējs 2023.gadā tika apbalvota AS "Swedbank", otro vietu ieguva AS "SEB banka", kamēr trešo vietu ieguva AS "Balta".

Ražošanas sektorā pirmo vietu ieguva AS "Madara Cosmetics", otro - AS "Grindeks", bet trešo vietu ieguva AS "Latvijas finieris". IT un telekomunikāciju sektorā par labāko darba devēju pagājušajā gadā atzīts SIA "Latvijas Mobilais telefons", kam sekoja SIA "Tet" un SIA "Bite Latvija". Savukārt transporta un loģistikas sektorā pirmo vietu ieguva AS "Air Baltic Corporation", otro - SIA "DPD Latvija", savukārt kā trešais labākais darba devējs pērn transporta un loģistikas sektorā apbalvota SIA "Ominva".

Tikmēr "HoReCa" jeb viesnīcu, restorānu un sabiedriskās ēdināšanas sektorā par labāko darba devēju pērn atzīta AS "Lido", otrā vieta piešķirta SIA "Hotel Jūrmala SPA", bet trešo vietu ieguva SIA "BBH Investments", kas pārvalda "Baltic Beach Hotel". Kamēr starptautisko biznesa pakalpojumu sektorā pirmo vietu saņēma SIA "Circle K Business Centre", otro - "Accenture" Latvijas filiāle, savukārt trešo - "SEB banka" grupas uzņēmums "SEB Global Services".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Asociācija: Pērn augusi Latvijas iedzīvotāju spēja aizņemties

Vidējās darba algas pieaugums pērn ir veicinājis Latvijas iedzīvotāju spēju aizņemties, tomēr augstās bāzes likmes un pieaugošie tēriņi daudziem likuši būt piesardzīgiem, informēja Finanšu nozares asociācijas pārstāvji, atsaucoties uz 2024.gada kreditēšanas indeksa datiem.

Ekonomika Latvijā ražotie elektriskie skrejriteņi ir pieprasīti dažādās nozarēs (+VIDEO)

“Praktiski katru nedēļu mēs sastopamies ar interesi vai kādu jaunu pielietojuma veidu".

Ekonomika Kāda ir vidējā kredīta summa jaunajam mājoklim?

Kopumā 2024.gada kreditēšanas indekss ir audzis par 5 procentpunktiem, kas ir mazāka izaugsme nekā pērn, taču vērojama pozitīva tendence - bankas spēj kreditēt un vēlas to darīt.

Ekonomika Stacija Grobiņos nodrošinās energosistēmas atdalīšanu no Krievijas (+VIDEO)

Katras sinhronā kompensatora jauda būs 100 megavoltampēri.

Lasiet arī