• Emīlija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Baltijas galvaspilsētās samazinās dīzeļdegvielas cena

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 14:37, 23.03.2024


Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājās dīzeļdegvielas cenas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un tad Viļņa. Dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Viļņa, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja 1,704 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,6% - līdz 1,684 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 3,3% - līdz 1,579 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,9% - līdz 1,619 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 1,719 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saruka par 1,9% - līdz 1,589 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā autogāze maksāja 0,745 eiro par litru, Viļņā - 0,652 eiro, bet Tallinā - 0,67 eiro par litru.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «Gazprom» akcijas cena krītas pēc lēmuma neizmaksāt dividendes

Krievijas valsts dabasgāzes lieluzņēmuma "Gazprom" akcijas cena Maskavas biržā pirmdienas vakarā kritās pēc tam, kad kļuva zināms, ka kompānija neizmaksās dividendes par 2023.gadu.

Ekonomika Austrālijā varētu būt pieprasīti Latvijas koka būvmateriāli (+VIDEO)

Zaļais kontinents ir sācis miljardu dolāru vērtu mājokļu pārbūves programmu.

Ekonomika Jelgavā tīršķirnes govis audzē dabiskās pļavās (+VIDEO)

13 hektāru lielās ganības atrodas pie Iecavas un Lielupes satekas.

Ekonomika Asociācija: Pērn augusi Latvijas iedzīvotāju spēja aizņemties

Vidējās darba algas pieaugums pērn ir veicinājis Latvijas iedzīvotāju spēju aizņemties, tomēr augstās bāzes likmes un pieaugošie tēriņi daudziem likuši būt piesardzīgiem, informēja Finanšu nozares asociācijas pārstāvji, atsaucoties uz 2024.gada kreditēšanas indeksa datiem.

Lasiet arī

Ekonomika Baltijas valstīs degvielas cenu izmaiņām nav vienotas tendences

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas tendences degvielas cenām, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Baltijas valstīs degvielas cenas pagājušajā nedēļā pamatā samazinājās

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas galvaspilsētās degvielas cenas samazinājās, izņemot benzīna cenu Rīgā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Rīgā un Viļņā degvielas cenas palielinās, bet Tallinā tās samazinās

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas palielinājās, kamēr Tallinā tās samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Tallinā degvielas cenas kāpj, kamēr Rīgā un Viļņā - nelielas izmaiņas

Pagājušajā darba nedēļā Tallinā degvielas cenas palielinājās, kamēr Rīgā un Viļņā novērotas nelielas cenu izmaiņas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.