• Valdemārs,
  • Valdis,
  • Voldemārs
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Valmierā tiek paplašināts industriālais parks, radot jaunas darba vietas

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 14:30, 19.11.2023


Būvniecība tiks veikta par Eiropas Savienības līdzekļiem.Valmieras novada pašvaldības dome, visiem klātesošajiem deputātiem balsojot “par”, nolēma turpināt projekta “Valmieras Industriālā parka attīstība” pieteikuma iesniegšanu Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 3.1. reformu un investīciju virziena “Reģionālā politika” 3.1.1.3.i. investīcijas “Investīcijas uzņēmējdarbības publiskajā infrastruktūrā industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos” finansējuma piesaistei.

Kā jau iepriekš informējām, Valmieras novada pašvaldība sagatavotajam projekta iesniegumam “Valmieras Industriālā parka attīstība” jau bija saņēmusi pozitīvus saskaņojumus un rekomendācijas no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA), ziņoja vietne valmiera.lv.

Nacionālas nozīmes industriālas teritorijas attīstība Valmieras novadā ir bijusi mērķtiecīga reģionālās ekonomiskās un sociālās attīstības stratēģija jau kopš 2014. gada. Nacionāla un reģionāla līmeņa industriālo parku un industriālo teritoriju infrastruktūras attīstību un teritoriju sagatavošanu uzņēmējdarbības attīstībai, piesaistot ilgtspējīgas investīcijas, paredz arī Valmieras novada attīstības programmas 2022.–2028. gadam Stratēģiskā daļā, Ilgtermiņa prioritātes IP3 “Rosīga ekonomika”, vidēja termiņa prioritāte VP3 “Industrializācija un modernizācija”.

Valmieras Industriālā parka, kas atrodas pie stratēģiski svarīgas infrastruktūras (nozīmīgs loģistikas punkts – A3 maģistrāle, apvedceļš P18 un dzelzceļš, pieejama elektroapgādes, siltumapgādes u.c. infrastruktūra), attīstība sekmēs Valmieras novada un Vidzemes reģiona attīstību un ekonomisko izaugsmi, paaugstinās iedzīvotāju dzīves kvalitāti Vidzemes reģionā līdz pat Latvijas Ziemeļu robežai. Industriālais parks ļaus reģionam piesaistīt investīcijas, attīstīt ražošanu, kā arī nodrošināt Vidzemes iedzīvotājiem jaunas darbavietas.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Latvijas enerģētika ir ūdeņraža izvēles priekšā: eksperta atzinums (+VIDEO)

Valstī ir vairāki uzņēmumi, kas patērē enerģiju lielos apjomos, pastāv zināmi priekšnosacījumi "zaļai" ražošanai un patēriņam.

Ekonomika Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni euro (+VIDEO)

Projekta ietvaros tiks veikta ražošanas ēkas izbūve un pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

Ekonomika Ekonomists: inflācija ir sakauta

Atsevišķu preču un pakalpojumu cenu kāpums vēl ir straujš, bet tas galvenokārt ir inerces rezultāts, kuras spēks nevar būt bezgalīgs. Tā ir iespēja mainīt dienaskārtību un lielāku vērību veltīt ekonomikas izaugsmes veicināšanai.

Ekonomika Latvijā ražotās «viedās» lampas ir pieprasītas Ziemeļvalstīs (+VIDEO)

Produkti ir īpaši pielāgoti polārās nakts apstākļiem.

Lasiet arī

Sabiedrība Valmieras novada iedzīvotājiem pieejamas 9 higiēnas telpas

Valmieras novada iedzīvotājiem, kuri saskaras ar grūtībām nodrošināt personīgo higiēnu mājas apstākļos, ir iespējams nomazgāties un izmazgāt veļu kādā no Valmieras novadā esošajām higiēnas telpām - Burtnieku, Rūjienas, Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībās, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Heidemane.

Sabiedrība Valmieras pusē šodien notiek pirmā novadu Valodas diena

Šodien plkst.12.30 Valmieras novada Kauguru Kultūras namā notiks pirmā novadu Valodas diena, informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Kultūra Valmieras parks “Mežs” saņem balvu arhitektūrā (+VIDEO)

Šeit ir skeitparks, velotrase, strītbols, rotaļu laukums un āra trenažieri.

Sabiedrība Jūlijā Valmiera svinēs 740.dzimšanas dienu

No 20.jūlija līdz 23.jūlijam Valmiera svinēs 740.dzimšanas dienu, informē pašvaldības zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.