• Armanda,
  • Armands
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Vakanču gadatirgū Rīgā darba devēji piedāvās 2290 brīvas darbavietas

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 19:37, 06.11.2023


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotajā Vakanču gadatirgū Rīgā vairāk nekā 60 darba devēji piedāvās darba meklētājiem 2290 brīvas darbavietas, informē NVA.


Foto: LETA

Pasākums notiks 7.novembrī no plkst.11 līdz plkst.15 Rīgas konferenču un pasākumu centrā "Fantadroms". To plkst.11 atklās Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks, NVA direktore Evita Simsone un NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja vietniece Sandra Tarabrina.

Plānots, ka pasākuma apmeklētāji līdz plkst.15 varēs satikties ar darba devējiem un pārrunāt nodarbinātības iespējas, noskaidrot informāciju par piedāvātajām vakancēm, darba specifiku, apstākļiem, karjeras izaugsmes iespējām un pieteikties piemērotām darbavietām.

Darba iespējas NVA Vakanču gadatirgū Rīgā piedāvās uzņēmumi "Aerones Engineering", "Air Baltic Corporation", "Amber Distribution Latvija", "APL Fresh Food", "APL Restaurants", "Aurumus", "Baltcom", "Baltic Restaurants Latvia", "Building Service", "CCC Riga Digital Services / TELUS International", Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, "Civinity Latvija", "Clean R", "Cognizant", "Dižozols Plus", "Dziedniecība", "Eco Baltia vide", "Evolution Latvia", "Forevers", "Gemoss", "Given Latvia", "Grifs AG", "G4S Latvia", "Hagberg", "Havas Latvia", "Hornbaek Baltic", "Kronospan", "Latvijas dzezceļš", "Latvijas Finieris", "Lāči", "Lidl Latvija", "Lido".

Tāpat darba iespējas piedāvās Liepājas autobusu parks, "Lyngson", "Maxima Latvija", "Medicīnas sabiedrība "ARS"", Nacionālie bruņotie spēki, "Olainfarm", "Pasažieru vilciens", "Premier Restaurants Latvia", "PRO Fashion", "Rimi Latvia", "Rīgas nami", "Rīgas namu pārvaldnieks", Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, Rīgas pašvaldības policija, "Rīgas piena kombināts", "Rīgas satiksme", Rīgas sociālās aprūpes centrs "Mežciems", Rīgas sociālās aprūpes centrs "Stella maris", "Secure Solutions Latvia", "Semarah Hotel Management", "SOL Baltics", Starptautiskā lidosta "Rīga", "Tiamo grupa", "Tietoevry", "Tolmets", Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, "Vizii", "Žaks-2" un citi.

Piedaloties Vakanču gadatirgū, vairāki darba devēji ne vien piedāvās darba meklētājiem aktuālās vakances un veiks pirmās darba intervijas, bet arī prezentēs savus uzņēmumus un iestādes, detalizētāk informējot par darbības specifiku un karjeras izaugsmes iespējām.

Rīgas konferenču un pasākumu centra "Fantadroms" Prezentāciju telpā plkst.11.15 savus uzņēmumus prezentēs "Tolmets" un "PRO Fashion", plkst.11.35 - "Dižozols Plus" un "Lyngston", plkst.11.55 - "Rīgas satiksme" un Valsts policija, plkst.12.15 - Starptautiskā lidosta "Rīga" un "Premier Restaurants Latvia", plkst.12.35 - "Latvijas Finieris" un "Baltic Restaurants", plkst.12.55 - Rīgas pašvaldības policija un "Secure Solutions Latvia", plkst.13.15 - "G4S Latvia" un "Dziedniecība", plkst.13.35 - "Lido" un "Eco Baltia vide", plkst.13.55 - "Forevers" un "Sol Baltics" Latvijas filiāle, plkst.14.15 - "CCC Riga Digital Services/TELUS International" un Rīgas sociālās aprūpes centrs "Mežciems", plkst.14.35 - "Rīgas nami" un "Air Baltic Corporation".

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends. NVA speciālisti konsultēs karjeras plānošanas, darba meklēšanas un darba mobilitātes jautājumos, kā arī informēs par NVA pakalpojumiem, tostarp par darbam nepieciešamo zināšanu un prasmju apguves un pilnveides iespējām ar valsts atbalstu.

NVA Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba meklētājiem atrast piemērotu darbu, bet darba devējiem - vajadzīgos darbiniekus. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Vakanču gadatirgus Latvijas reģionos NVA, sākot ar 2013.gada pavasari, organizēja ik gadu, taču Covid-19 pandēmijas laikā šo pasākumu rīkošana tika pārtraukta. NVA Vakanču gadatirgu organizēšana klātienē ir atsākta šoruden.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «Liepājas enerģijas» apgrozījums gada laikā pieauga par 330 000 eiro (+VIDEO)

Tika atklāta uzņēmuma jaunākā 4 MW šķeldas katlumāja.

Ekonomika LG apgrozījums samazinājies 4,4 reizes un ciesti 57 miljonu eiro zaudējumi

AS "Latvijas gāze" (LG) koncerna neto apgrozījums pērn bija 159,819 miljoni eiro, kas ir 4,4 reizes mazāk nekā 2022.gadā, kad dabasgāzes cenas piedzīvoja milzu kāpumu, kā arī uzņēmums cieta 56,911 miljonu eiro zaudējumus pretstatā peļņai gadu iepriekš, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Ekonomika Inovāciju Akadēmijā ieguvumus sniedza 23 industriālas nozares (+VIDEO)

Visu trīs Inovācijas Akadēmijas programmas gadu laikā, daudzas komandas ir pierādījušas savu spēkuю

Ekonomika Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Merirands

VSIA "Autotransporta direkcija" (ATD) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāres vietnieks Dins Merirands, informēja SM pārstāvji.

Lasiet arī

Sabiedrība Aptauja: darba tirgus Latvijā ir ļoti nepievilcīgs (+VIDEO)

Tikai 1% respondentu norādījis, ka būtu gatavs mainīt profesiju, lai dotos strādāt uz ārzemem.

Ekonomika Sievietēm vidējā darba samaksa Latvijā par 17,1% mazāka nekā vīriešiem

Sievietēm vidējā bruto darba samaksa stundā 2022.gadā Latvijā bija par 17,1% mazāka nekā vīriešiem, ziņo Centrālā statistikas pārvalde, atsaucoties uz informatīvo apskatu "Dzimumu līdztiesība".

Sabiedrība Šeit ir darbs: karjeras dienās piedalījās vairāk nekā 50 000 jauniešu (+VIDEO)

Skolēni veidoja savu prasmju portfeli, apkopojot nedēļas laikā iegūtās zināšanas un atziņas par prasmēm.