• Valdemārs,
  • Valdis,
  • Voldemārs
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Zemgales tūrisma uzņēmēji gaidīti Norvēģijā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 16:35, 04.11.2023


Dalībai izstādē aicināti pieteikties uzņēmumi, kas izstrādā produktus aktīvai atpūtai dabā.


Izstādē “Camp Villmark".

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ grantu projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” izsludina pieteikšanos Zemgales uzņēmējiem pilnībā apmaksātai dalībai tūrisma aprīkojuma un produktu izstādē “Camp Villmark 2024” Norvēģijā, ar mērķi veicināt uzņēmumu eksportspēju un izaugsmi Skandināvijas tirgū.

Projektā no 15. līdz 17. martam 2024. gadā plānota dalība starptautiskā tūrisma produktu izstādē “Camp Villmark 2024” Norvēģijā, Lillestrom, NOVA Spektrum izstāžu zālē ar Zemgales stendu un uzņēmēju darbošanos tajā. Dalība konkursa kārtībā tiks dota vienam līdz diviem uzņēmumiem no ikvienas Zemgales reģiona pašvaldības (pieejamā finansējuma ietvaros) – Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas novada, Dobeles novada, Bauskas novada, Jēkabpils novada un Aizkraukles novada.

“Camp Villmark” ir vadošais Skandināvijas tūrisma produktu gadatirgus aktīvās atpūtas entuziastiem. Izstāde ir trīs dienu interaktīvs pasākums, kas iedvesmo aktīvās atpūtas piekritējus un ģimenes, piesaistot vairāk nekā 22 000 apmeklētājus.

Dalībai izstādē aicināti pieteikties Zemgales uzņēmumi, kas izstrādā produktus aktīvai atpūtai dabā – pārgājieniem, makšķerēšanai, velobraukšanai, laivošanai, medībām, kempingošanai, kalnos kāpšanai un līdzīgām aktivitātēm. Tie var būt arī pārtikas produkti, kas saistoši tūristiem, ziņo vietne jelgava.lv.

Atbalsts dalībai izstādē uzņēmējiem tiek piešķirts 100 procentu apmērā, sedzot stenda izveidošanas un nodrošināšanas izmaksas, reklāmu, dalībnieku lidojuma biļetes, vietējā transporta un izmitināšanas izdevumus un citus ar dalību izstādē saistītus izdevumus. Dalībniekam piešķirtā atbalsta apjoms tiks reģistrēts Finanšu ministrijas de minimis uzskaites sistēmā.

Noteikumi atbalsta saņēmēju atlasei atrodami Zemgales Uzņēmējdarbības centra mājaslapā: zuc.zemgale.lv.

Pieteikšanās notiek līdz 10. novembrim pulksten 17. Saņemtos pieteikumus vērtēs Zemgales plānošanas reģiona Attīstības nodaļas pārstāvji un Zemgales Uzņēmējdarbības centra darbinieki. Atlasē vērā ņems produkta atbilstību izstādes specifikai un eksporta potenciāla aprakstu.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014.–2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 eiro, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 eiro.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Latvijas enerģētika ir ūdeņraža izvēles priekšā: eksperta atzinums (+VIDEO)

Valstī ir vairāki uzņēmumi, kas patērē enerģiju lielos apjomos, pastāv zināmi priekšnosacījumi "zaļai" ražošanai un patēriņam.

Ekonomika Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni euro (+VIDEO)

Projekta ietvaros tiks veikta ražošanas ēkas izbūve un pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

Ekonomika Ekonomists: inflācija ir sakauta

Atsevišķu preču un pakalpojumu cenu kāpums vēl ir straujš, bet tas galvenokārt ir inerces rezultāts, kuras spēks nevar būt bezgalīgs. Tā ir iespēja mainīt dienaskārtību un lielāku vērību veltīt ekonomikas izaugsmes veicināšanai.

Ekonomika Latvijā ražotās «viedās» lampas ir pieprasītas Ziemeļvalstīs (+VIDEO)

Produkti ir īpaši pielāgoti polārās nakts apstākļiem.

Lasiet arī

Ekonomika Novērtējumu gaida inovatīvi produkti ceļotājiem Latvijā (+VIDEO)

Valstī ir tūrisma piedāvājumi, kuri spēj konkurēt starptautiskajā tirgū, ir ilgtspējīgi un saistoši gan vietējai, gan ārvalstu auditorijai.

Ekonomika Tūristi Latvijā biežāk izvēlas dzīvokļus, mājas - trauksmi ceļ EM (+VIDEO)

Jānodrošina prasību ievērošana atbilstoši Pārtikas uzraudzības likumam un Alkoholisko dzērienu aprites likumam, neatkarīgi no vietas, pauž resors.

Ekonomika Līdz 2027. gadam Latvijas tūrismam tiks piesaistīti 2000 darbinieku (+VIDEO)

Investīciju un attīstības aģentūra aicina uzņēmējus apvienoties ģeogrāfiski un tematiski.

Ekonomika Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 21,2%

Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs šogad pirmajos sešos mēnešos viesu pavadīto nakšu skaits palielinājies par 21,2% salīdzinājumā ar 2022.gada attiecīgo periodu, veidojot 1,821 miljonu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.