• Anta,
  • Antonija,
  • Dzirkstīte
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pieejami Baltijas biržu tirdzniecības dati par ceturtdienu

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 01:55, 22.09.2023


Baltijas biržās ceturtdien lielākais apgrozījums bija ar Igaunijas prāmju satiksmes uzņēmuma "Tallink Grupp" akcijām, liecina tirdzniecības dati.Ar "Tallink Grupp" akcijām veikts 301 darījums par 578 320 eiro. Vērtspapīru kontus mainīja 826 864 akcijas, kuru cena ceturtdien saglabājas nemainīga - 0,699 eiro par akciju.

Otrajā vietā pēc apgrozījuma bija tirdzniecība ar Igaunijas enerģētikas uzņēmuma "Enefit Green" akcijām, ar kurām veikti 774 darījumi par 426 185 eiro. Vērtspapīru kontus mainīja 106 565 akcijas, kuru cena ceturtdien samazinājās par 0,55% - no 4,016 eiro līdz 3,994 eiro par akciju.

Savukārt trešajā vietā bija tirdzniecība ar Lietuvas enerģētikas uzņēmuma "Ignitis grupe" akcijām, ar kurām veikti 187 darījumi par 255 563 eiro. Vērtspapīru kontus mainīja 12 453 akcijas, kuru cena ceturtdien palielinājās par 0,24% - no 20,5 eiro līdz 20,55 eiro par akciju.

No Latvijas uzņēmumiem lielākais apgrozījums - 21 463 eiro - bija ar nebanku kreditētāja "DelfinGroup" akcijām. Vērtspapīru kontus 116 darījumos mainīja 16 036 akcijas, kuru cena ceturtdien saglabājas nemainīga - 1,345 eiro par akciju.

Kopumā Baltijas regulētajā tirgū ceturtdien veikti 3767 darījumi par 1 879 169 eiro.

Baltijas Alternatīvajā tirgū "First North" ceturtdien veikti 216 darījumi par 21 017 eiro.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika ES finansēs sociālo mājokļu celtniecību vairāk nekā 200 cilvēkiem gadā (+VIDEO)

Fondu līdzekļus varēs investēt virtuves un sanitāro telpu aprīkošanā ar nepieciešamajām iekārtām un ierīcēm.

Ekonomika «Augstsprieguma tīkla» valdes priekšsēdētāja amatā darbu sāk Irklis

Latvijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) valdes priekšsēdētāja amatā no šodienas sāk strādāt bijušais valsts kontrolieris Rolands Irklis, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Ekonomika Populāra internetveikala pārvaldītājs pasludināts par maksātnespējīgu

Pārtikas un sadzīves preču internetveikala "Nuko.lv" pārvaldītāja SIA "Nuko" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Ekonomika Sākts projekts par Igaunijas-Latvijas pārrobežu publiskā transporta savienojumu

Sākts projekts par Igaunijas-Latvijas pārrobežu publiskā transporta savienojumu, kurā apzinās iespējas nodrošināt pasažieru pārvadājumus maršrutos Valga-Valka, Vīlande-Valmiera, Veru-Alūksne, Kilingi-Nemme-Valmiera un Pērnava-Ikla-Salacgrīva, informē Vidzemes plānošanas reģions (VPR).

Lasiet arī

Ekonomika Sievietēm vidējā darba samaksa Latvijā par 17,1% mazāka nekā vīriešiem

Sievietēm vidējā bruto darba samaksa stundā 2022.gadā Latvijā bija par 17,1% mazāka nekā vīriešiem, ziņo Centrālā statistikas pārvalde, atsaucoties uz informatīvo apskatu "Dzimumu līdztiesība".

Sabiedrība Piektdien Latvijā nedaudz snigs

Piektdien gan naktī, gan dienā valsts lielākajā daļā nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Autoratlīdzību saņēmējiem nākamgad būs līdzšinējā nodokļu nomaksas kārtība

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumos "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" un likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu", kas autoratlīdzību saņēmējiem paredz iespēju līdz 2024.gada 31.decembrim nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējiem, vienlaikus nodokļu nomaksu 25% likmes apmērā par viņu darbu nomaksājot ienākuma izmaksātājam.

Sabiedrība Daugavpils pašvaldībai piešķirti 17 miljoni eiro industriālā parka izveidei

Šonedēļ saņemts Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) lēmums par Atveseļošanas un noturības mehānisma finansējuma piešķiršanu Daugavpils pilsētas pašvaldībai Austrumlatvijas viedo tehnoloģiju un pētniecības centra (ALTOP) Industriālā parka izveidei.