• Rauls,
  • Rodrigo
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Izsolēs par 5,2 miljoniem eiro pārdevusi ēkas Merķeļa ielā un Valdemāra ielā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 11:42, 26.05.2023


VAS "Valsts nekustamie īpašumi" izsolēs par kopumā 5,2 miljoniem eiro pārdevusi ēkas Merķeļa ielā un Krišjāņa Valdemāra ielā, pavēstīja kompānijas pārstāvji.


Тams Merķeļa ielā 11.

Tostarp nams Merķeļa ielā 11, piedaloties trim pretendentiem, nosolīts par 2,565 miljoniem eiro, bet īpašums Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, piedaloties 11 pretendentiem, izsolē nosolīts par 2,635 miljoniem eiro.

Vienlaikus VNĪ atzīmē, ka nama Merķeļa ielā 11 izsoles sākumcena bija 2,255 miljoni eiro, bet īpašuma Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, kas ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis, sākumcena bija 1,595 miljoni eiro.

Līgumi ar izsoles uzvarētājiem par nekustamā īpašuma iegādi tiks slēgti aptuveni mēneša laikā pēc tam, kad pircēji būs veikuši apmaksu par nosolīto īpašumu.

"Ar Merķeļa ielas 11 un Krišjāņa Valdemāra ielas 17a īpašumu izsoles rezultātiem esam patiešām apmierināti," norāda VNĪ valdes loceklis Andris Vārna.

Viņš skaidro, ka izsoļu rezultāti apliecina, ka investori saglabā interesi par ieguldījumiem nekustamajos īpašumos Rīgas pilsētas vēsturiskajā centrā. Attiecīgo īpašumu nākotne potenciāli varētu būt saistīta ar iespējām attīstīt uzņēmējdarbību viesmīlības nozarē vai atjaunot namiem to vēsturisko pielietojumu - dzīvojamo platību.

Vienlaikus VNĪ pārstāvji norāda, ka izsole ēkai Raiņa bulvārī 7 ir noslēgusies bez rezultātiem un tiks rīkota atkārtoti.

Atbilstoši kapitālsabiedrības stratēģijai, VNĪ ilgtermiņā uztur īpašumus, kas nepieciešamas valsts pārvaldei, savukārt īpašumi, kuri publiskajām iestādēm ilgtermiņā nav nepieciešami un valstij rada zaudējumus, likumā noteiktajā kārtībā tiek pārdoti publiskas izsoles ceļā vai tiek izskatīta īpašumu nodošana citiem valdītājiem. Pamatkapitālā esošie īpašumi, kas rada zaudējumus kapitālsabiedrībai un kurus nav iespēja iznomāt komercnomniekiem, tiek virzīti atsavināšanai.

VNĪ izveidota 1996.gadā, un tās vienīgā īpašniece ir Finanšu ministrija.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Līdz šī gada beigām Kauguros tiks uzbūvēta jauna šķeldas katlumāja

Vietējie energoresursi Jūrmalas energobilancē palielināsies par desmito daļu.

Ekonomika Latvija un ASV stiprinājušas ekonomisko saišu sadarbību (+FOTO)

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdien Bostonā ar Masačūsetsas štata gubernatori Moru Heiliju pārrunājis Latvijas un ASV sadarbību ekonomisko saišu stiprināšanā.

Ekonomika Latvijas specdienesti: Turpmāk rūpīgi jāizvērtē Ķīnas investīcijas

Publiskajā un privātajā sektorā ir būtiski turpināt darbu pie stratēģisko atkarību un ievainojamību mazināšanas, tostarp rūpīgi izvērtējot Ķīnas investīcijas visās ekonomikas nozarēs, secināts aktualizētajā Latvijas Nacionālās drošības koncepcijas (NDK) projektā, kas balstīts uz valsts drošības iestāžu analīzes.

Ekonomika Vidējais ikmēneša hipotekārāis maksājums Rīgā ir pieaudzis par aptuveni 115 EUR

Tirgus aktivitāte otrajā ceturksnī mazliet atguvās, ziņo eksperti.

Lasiet arī

Sports Eiropas golferes saglabā savā īpašumā Sūlheima kausu

Eiropas golferes svētdien Spānijā cīnījās neizšķirti ar ASV komandu, saglabājot savā īpašumā Kaštena Sūlheima vārdā nosaukto kausu.

Sabiedrība Rajevs pametīs AS frakciju un kļūs par parlamentāro sekretāru

Parlamentārietis un līdzšinējais "Apvienotā saraksta" (AS) pārstāvis Igors Rajevs kļūs par neatkarīgo deputātu un turpinās darboties kā Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs.

Sabiedrība Ventspils piedāvā mājokli speciālistiem, kas pārceļas uz pilsētu (+VIDEO)

Valstspilsēta Kurzemē vēlas dažādot savu saimniecisko dzīvi.

Pasaule Panākta vienošanās, kas varētu izbeigt Holivudas scenāristu streiku

Sarunās ar kinostudiju vadību svētdienas vakarā panākta provizoriska vienošanās, kas varētu izbeigt gandrīz piecus mēnešus ilgušo Holivudas scenāristu streiku, paziņoja ASV Scenāristu ģilde (WGA).