• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pērnnedēļā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits palielinājies sešos novados

Teksta izmērs Aa Aa
COVID-19
VS.LV 23:29, 31.10.2022


Arī aizvadītās nedēļas laikā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits ir palielinājies salīdzinoši maz Latvijas pašvaldībās - sešos novados, liecina aģentūras LETA aprēķini pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem.Lielākais saslimušo skaita kāpums ir bijis Varakļānu, Ādažu un Dienvidkurzes novadā - par vairāk nekā 20%. Saslimušo skaits aizvadītās nedēļas laikā ir pieaudzis arī Bauskas, Kuldīgas un Ropažu novadā.

Savukārt vislielākais samazinājums bijis Aizkraukles novadā - svētdien tur reģistrēti 60 saslimušie, kas ir par 59% mazāk nekā pirms nedēļas.

Skaitliski visvairāk inficēto ar Covid-19 ir Rīgā. Tur svētdien ir reģistrēti 2694 iedzīvotāji, kuri ar Covid-19 ir inficējušies pēdējo 14 dienu laikā, kas ir par 13% mazāk nekā pirms nedēļas. Pēc tam seko Daugavpils, kur svētdien reģistrēti 426 saslimušie, kas ir par 24% mazāk nekā iepriekšējā svētdienā.

Augstākais 14 dienu kumulatīvais saslimstības līmenis ir Alūksnes novadā - 943,8 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Pēc tam seko Rēzekne ar 789,2 gadījumiem un Krāslavas novads ar 700,3 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju.

Divu nedēļu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 Latvijā kopumā pašlaik ir 415,7 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju un šis līmenis tiek pārsniegts 16 Latvijas pašvaldībās.

Bez minētajām pašvaldībām saslimstības līmenis ar Covid-19 augstāks nekā valstī vidēji ir arī Līvānu, Preiļu, Jēkabpils un Ludzas novadā, Daugavpilī, Olaines un Talsu novadā, Rīgā, Balvu, Kuldīgas un Madonas novadā, Ventspilī un Bauskas novadā.

Divu nedēļu saslimstības līmenis uz 100 000 iedzīvotāju ir teorētisks rādītājs, kurš ļauj salīdzināt saslimstības līmeni teritorijās ar atšķirīgu iedzīvotāju skaitu, un tas nenorāda konkrētu saslimušo skaitu.

Visvairāk saslimušo pašlaik ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem. Šajā vecuma grupā pēdējo 14 dienu laikā ir inficējušies 1440 Latvijas iedzīvotāji. Tālāk seko iedzīvotāji vecumā no 30 līdz 39 gadiem ar 1281 saslimušo un iedzīvotāji vecumā no 60 līdz 69 gadiem ar 1215 iepriekšējo divu nedēļu laikā reģistrētiem saslimušajiem ar Covid-19.

Kopumā Latvijā pašlaik ir 7797 iedzīvotāji, kuriem pēdējo divu nedēļu laikā ir konstatēta inficēšanās ar Covid-19.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

COVID-19 Ceturtdien Latvijā reģistrēti 395 Covid-19 gadījumi; 4 mirušajiem

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 395 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par četru ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

COVID-19 Trešdien Latvijā reģistrēti 498 Covid-19 gadījumi; 2 mirušie

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 498 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par divu ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

COVID-19 Otrdien Latvijā reģistrēti 645 Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 645 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

COVID-19 Latvijā slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies līdz 272

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits ir samazinājies no 278 līdz 272, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.

Lasiet arī

Pasaule Ukrainas droni devuši triecienus divām naftas produktu bāzēm Krievijā

Ukrainas droni trešdien devuši triecienus divām naftas produktu bāzēm Krievijas Smoļenskas apgabalā, ziņu aģentūrai "Interfax-Ukraina" pavēstīja informēts avots.

Sabiedrība Tiesu ekspertīžu iestāžu reformu piedāvā atlikt vai vispār apturēt

Tieslietu ministrija (TM) piedāvā tiesu ekspertīžu iestāžu reformu atlikt līdz 2027.gada beigām vai apturēt to vispār, jo atbildīgās ministrijas nespēj vienoties par risinājumiem, attiecīgi 2024.gadā neizdosies iekļauties termiņos un īstenot iepriekš plānotos uzdevumus, liecina TM sagatavotā prezentācija Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai.

Sabiedrība Rinkēvičs: konkurss uz LIAA direktora amatu noslēdzās mazliet jocīgi

Konkurss uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu noslēdzās "mazliet jocīgi", šādu vērtējumu trešdien pēc tikšanās ar premjeri Eviku Siliņu (JV) žurnālistiem pauda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Ekonomika Latvijas Banka pērn strādāja ar zaudējumiem 54 miljonu eiro apmērā

Latvijas Banka pagājušajā gadā strādāja ar zaudējumiem 54 miljonu eiro apmērā, kamēr 2022.gadu Latvijas centrālā banka noslēdza bez peļņas un zaudējumiem.