• Saiva,
  • Saivis,
  • Santis,
  • Sentis,
  • Tija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Diskutēs kā palīdzēt azartspēļu spēlētājiem un viņu tuviniekiem

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
LETA 23:59, 29.05.2023


Ceturtdien, 1.jūnijā, notiks diskusija par aktuālajām tendencēm un izaicinājumiem darbā ar azartspēļu spēlētājiem un viņu tuviniekiem, informēja Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.


Foto: Arhīvs.

Diskusija notiks 1.jūnijā no plkst.11.00 līdz 13.00, Finanšu ministrijas 206. telpā.

Pasākumā piedalīsies Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas priekšniece Signe Birne, inspekcijas psiholoģe Elīna Brila, krīžu un konsultāciju centra "Skalbes" Atbalsta tālruņa azartspēļu atkarīgajiem un viņu tuviniekiem vadītāja Santa Laimiņa, kā arī "Anonīmo spēlmaņu" pārstāvis Helmuts Miķelsons un citi.

Pēc inspekcijas speciālistu paustā, pieprasījums pēc psiholoģiskā atbalsta aizvien pieaug.

Tostarp inspekcijā atzīmē, ka Brila šogad pirmajā ceturksnī sniegusi 199 valsts apmaksātas klātienes konsultācijas un 42 attālinātas konsultācijas azartspēļu spēlētājiem un viņu tuviniekiem, kā arī 453 telefona konsultācijas par iespējām iekļaut vai dzēst konkrētas personas datus no Pašatteikušos personu reģistra.

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija ir Finanšu ministrijas pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras uzdevums ir realizēt valsts politiku azartspēļu un izložu organizēšanā un nodrošināt izložu un azartspēļu organizēšanas likumību sabiedrības interešu un personu tiesību aizsardzībai.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

Sabiedrība Azartspēļu apgrozījums pērn Latvijā pieaudzis par 9%

Latvijā azartspēļu kompāniju ieņēmumi no azartspēlēm pagājušajā gadā pieauguši par 9% salīdzinājumā ar 2022.gadu, sasniedzot 288,633 miljonus eiro, liecina Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas apkopotie dati.

Sabiedrība Vai tiek ievēroti drošības pasākumi, spēlējot tiešsaistes kazino (+VIDEO)

Var aizkavēt vai atteikties izmaksāt laimestus bez pamatota iemesla.

Ekonomika Lielākā daļa azartspēļu rīkotāju pārsūdzējuši Rīgas domes lēmumus

Lielākā daļa azartspēļu rīkotāju pārsūdzējuši Rīgas domes lēmumus par azartspēļu atļauju anulēšanu, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.

Ekonomika No nākamā gada par 20% cels azartspēļu nodokļa likmi

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par izložu un azartspēļu nodevu un nodokli", kas paredz no nākamā gada par 20% celt azartspēļu nodokļa likmi.