• Viestards,
  • Viesturs

Zviedrijas hokejisti izcīna bronzu pasaules čempionātā

VS.LV 18:47, 26.05.2024

Zviedrijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā izcīnīja bronzas godalgas pasaules čempionātā.

Cīņā par trešo vietu zviedri ar 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) pārspēja Kanādu.

Zviedrija izvirzījās vadībā pēc spēlētām 12 minūtēm, kad kanādiešu vārtsargu no tuvas distances pārspēja Karls Grundstrems.
Savukārt otrās trešdaļas ievadā Kanāda izlīdzināja rezultātu pēc Dilana Kazensa gūtajiem vārtiem, bet trešajā periodā pēc nepilnām piecām minūtēm kanādiešus vadībā izvirzīja Pjērs Liks Dibuā.

Nedaudz vairāk kā desmit minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts atkal kļuva neizšķirts, šoreiz Kanādas vārtos ripu raidot Ērikam Kārlsonam.

Mača 54.minūtē Zviedrijas uzvaras vārtus guva Grundstrems, kurš pēc pārtvertas ripas ar spēcīgu metienu pārsteidza pretinieku vārtsargu, bet piecas sekundes pirms finālsvilpes tukšos kanādiešu vārtos ripu vēl raidīja Markuss Jūhansons.

Zviedrijas hokejisti uzvarēja visās B grupas spēlēs, ceturtdaļfinālā papildlaikā ar 2:1 pārspēja Somiju, uzvaras vārtus gūstot Jūelam Ēkam-Ēriksonam, bet pusfinālā ar 3:7 zaudēja mājiniekiem.

Kanādieši A grupā uzvarēja visos mačos, tai skaitā divos - papildlaikā. Ceturtdaļfinālā hokeja dzimtenes pārstāvji ar 6:3 pieveica Slovākiju, ar trim rezultativitātes punktiem izceļoties Nikam Polam (2+1), bet pusfinālā pēcspēles metienos ar 2:3 piekāpās šveiciešiem.

Plkst.21.20 cīņā par uzvaru čempionātā dosies Šveice un Čehija.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26.maijam.

Sports Prezentē Latvijas delegācijas apģērbu Parīzes olimpiskajās spēlēs (VIDEO)

Latvijas delegācijas apģērbu Parīzes olimpiskajās spēlēs dizaineru komanda izstrādājusi divarpus gadus, informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LPK).

Sports Dānijas un Slovēnijas futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta astotdaļfinālā

Dānijas un Slovēnijas futbolisti otrdien Minhenē iekļuva 2024.gada Eiropas čempionāta astotdaļfinālā.

Sports Francijas un Anglijas futbolisti aizvada pēdējās spēles apakšgrupu turnīrā

2024.gada Eiropas čempionāta favorītes Francija un Anglija šodien aizvadīs apakšgrupu turnīra pēdējos mačos, lūkojot izcīnīt pirmās vietas savās grupās.

Sports «Panthers» ar Balinski kļūst par Stenlija kausa ieguvējiem

Floridas "Panthers" komanda bez latviešu aizsarga Uvja Jāņa Balinska pieteikumā pirmdien triumfēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Šveices hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Šveices hokejisti sestdien Prāgā pēcspēles metienos iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Čehijas hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Čehijas hokejisti sestdien Prāgā iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Pasaules hokeja čempionāta laikā Ostravā apzagti Latvijas hokejisti

Pasaules hokeja čempionāta laikā Ostravā ir apzagti Latvijas hokejistu viesnīcas numuriņi, ceturtdien vēsta ziņu portāls "TV3.lv".

Sports Kanādas un Šveices hokejisti iekļūst pusfinālā. Čehi un zviedri arī

Kanādas hokejisti ceturtdien Prāgā svinēja uzvaru un iekļuva pasaules hokeja čempionāta pusfinālā.