• Uvis

Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Sports / hokejs
LETA 11:52, 22.04.2024

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

"Canucks" savā laukumā uzvarēja ar 4:2 (0:1, 1:1, 3:0), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača 59.minūtē, kad palīdzēja Dakotam Džošua ar metienu tukšos vārtos panākt beigu rezultātu 4:2.

Kopumā latviešu uzbrucējs uz ledus bija 13 minūtes un 22 sekundes, no kurām trīs minūtes un astoņas sekundes spēlēja mazākumā. Tāpat Bļugers nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā tika zaudēti otrie vārti, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Abu komandu rīcībā esošie trešie vārtsargi - latvieši Gustavs Dāvis Grigals no "Predators" un Artūrs Šilovs no "Canucks" - pieteikumā nebija.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcelās Džošua, vēl pa vārtiem guva Piuss Suters un Elīass Lindholms, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Kvins Hjūzs.

"Predators" sastāvā precīzi metieni padevās Džeisonam Zakeram un Raeinam O'Railijam.

Sērijas otrais mačs tiks aizvadīts 23.aprīlī Vankūverā, bet nākamās divas spēles 26. un 28.aprīlī notiks Nešvilā. Sērijai turpinoties pēc četriem mačiem, pārējās cīņas iecerētas 30.aprīlī Vankūverā, 3.maijā Nešvilā un 5.maijā Vankūverā.

Nākamajā kārtā pretī stāsies Edmontonas "Oilers" un Losandželosas "Kings" pāra uzvarētāja.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers", Bļugeram vegasiešu sastāvā kļūstot par Stenlija kausa ieguvēju.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.

Sports «Canucks» Šilova sezonas pirmajā NHL spēlē uzvar «Ducks»

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli šajā sezonā, viņa un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Vankūveras "Canucks" komandai izcīnot uzvaru.