«Atletico» nosargā panākumu pirmajā Čempionu līgas ceturtdaļfināla cīņā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 09:46, 11.04.2024

Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

twitter.com/Atleti

"Atletico" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (2:0) pārspēja Dortmundes "Borussia".

Mača ievadā jau ceturtajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Rodrigu de Pauls, kamēr 32.minūtē pēc Antuāna Grīzmana piespēles pārsvaru dubultoja Samuels Linu.

Deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām vienīgos Dortmundes komandas vārtus guva Sebastjēns Alērs. Kompensācijas laika piektajā minūtē "Borussia" vēl varēja izraut neizšķirtu, taču Juliāns Brandts trāpīja pa vārtu pārliktni.

Nākamajā kārtā iekļūs uzvarētāja divu spēļu summā.

Jau ziņots, ka otrdien Madrides "Real" un Mančestras "City" duelis noslēdzās ar 3:3, kamēr neizšķirti spēlēja arī Londonas "Arsenal" un Minhenes "Bayern", kuru cīņa beidzās ar 2:2.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Čehijas hokejisti triumfē pasaules čempionātā (VIDEO)

Čehijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā triumfēja pasaules čempionātā un izcīnīja čempiontitulu pirmo reizi kopš 2010.gada.

Sports Zviedrijas hokejisti izcīna bronzu pasaules čempionātā

Zviedrijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā izcīnīja bronzas godalgas pasaules čempionātā.

Sports Šveices hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Šveices hokejisti sestdien Prāgā pēcspēles metienos iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Čehijas hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Čehijas hokejisti sestdien Prāgā iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Madrides Real futbolisti kļūst par Spānijas čempioniem

Madrides "Real" futbolisti sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un 36.reizi kļuva par Spānijas čempioniem.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports PSG futbolisti nodrošina Francijas čempiontitulu

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolisti svētdien pēc tuvākās sekotājas "Monaco" zaudējuma 31.kārtas spēlē nodrošināja Francijas čempiontitulu trešo sezonu pēc kārtas.