Merzļikins atvaira 38 metienus un sekmē «Blue Jackets» uzvaru (VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports / hokejs
LETA 18:41, 26.02.2024

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 38 metienus un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" tikt pie uzvaras, kamēr citā mačā panākumu izcīnīja arī Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres".

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 3:1, 0:0) pārspēja Ņujorkas "Rangers", pārtraucot pretinieku desmit uzvaru sēriju.

Merzļikins tika galā ar 38 no 40 viesu metieniem un tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Pirmās trešdaļas ievadā laukuma saimniekus, realizējot vairākumu, izvirzīja vadībā Dmitrijs Voronkovs, taču nepilnas desmit minūtes vēlāk viesi izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Artēmijam Panarinam.

Otrā periodā sākumā "Blue Jackets" atguva vienu vārtu pārsvaru pēc spēlētām 18 sekundēm, kad "Rangers" vārtsargu pārspēja Kirils Marčenko. Trešdaļas vidū ņujorkieši atkal panāca neizšķirtu, šoreiz Merzļikina vārtos ripu raidot Adamam Ēdstremam.

Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem Kolumbusas vienībai vajadzēja mazāk nekā minūti, lai atgūtu vienu vārtu pārsvaru pēc Džeka Roslovika precīzā metiena, bet otrās trešdaļas izskaņā pārsvaru dubultoja Ivans Provorovs.

"Blue Jackets" ar 48 punktiem 57 spēlēs Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā 16 komandu konkurencē.

Savukārt "Sabres" mājās ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Karolīnas "Hurricanes", izcīnot trešo panākumu pēc kārtas.

Girgensons uz ledus bija deviņas minūtes un 54 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, zaudēja iemetienā un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēcspēles metienu sērijā "Sabres" panākumu atnesa Keisijs Mitlsteds, kuram vienīgajam izdevās raidīt ripu pretinieku vārtos, bet pamatlaikā "Hurricanes" vārtsargu pārspēja Ovens Pauers un Džefs Skiners. Starp viesiem vārtus guva Tonijs Deandželo un Martins Nečass.

"Sabres" ar 58 punktiem 58 mačos Austrumu konferencē ierindojas 13.pozīcijā.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas U-18 hokejisti zaudē norvēģiem (VIDEO)

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase pirmdien Espo pasaules U-18 čempionāta apakšgrupas noslēdzošajā, ceturtajā mačā ar rezultātu 3:5 (0:3, 1:2, 2:0) zaudēja vienaudžiem no Norvēģijas, ceturtdaļfināla ceļazīmes iegūšanu atstājot konkurentu rokās.

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.