• Gundega,
  • Terēze

Bots/Plūme Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

VS.LV 15:46, 24.02.2024

Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa astotā posma divnieku sacensībās, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās ceturtajā vietā, bet Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs ieņēma 17.vietu.

Bots/Plūme trasi pirmajā braucienā veica 41, 516 sekundēs, uzrādot labāko laiku.

Tikai par 18 sekundes tūkstošdaļām atpalika vācu ekipāža Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, bet par 0,204 sekundēm - amerikāņi Zakarijs di Gregorio/Šons Holanders.

Piektie 0,222 sekundes aiz līderiem bija Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, bet Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs 21 divnieka konkurencē krita, taču finišēja kamanās, ieņemot 19.vietu un līderiem zaudējot 11,581 sekundi.

Otrajā braucienā Bots/Plūme uzrādīja tādu pašu rezultātu kā Vendls/Arlts un divu braucienu summā svinēja uzvaru, trasē pavadot minūti un 23,308 sekundes.

Viņi par 0,018 sekundēm apsteidza Vendlu un Arltu un par 0,274 sekundēm - austriešus Tomasu Šteiju un Volfgangu Kindlu.

Piektie finišēja austrieši Janniks Millers un Armīns Fraušers (+0,501), sestie - di Gregorio un Holanders (+0,528).

Baltgalvis/Jegorovs ieņēma 17.vietu, uzvarētājiem zaudējot 12,672 sekundes, taču nekvalificējoties svētdienas sprinta sacensībām, kurās startēs 15 ātrākie dueti.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Aparjods izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Oberhofā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Gints Bērziņš ierindojās 12.pozīcijā.

Sports Latvijas kamaniņu braucējiem pirmā vieta PK posma komandu stafetē

Latvijas kamaniņu braucēji Elīna Ieva Vītola, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Kristers Aparjods un Anda Upīte/Kitija Bogdanova svētdien Altenbergā ieņēma pirmo vietu Pasaules kausa posma komandu stafetē.

Sports Elīna Ieva Vītola izcīna otro vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergā Pasaules kausa piektajā posmā izcīnīja sudraba godalgu, Kendija Aparjode ierindojās devītajā pozīcijā, bet Sigita Bērziņa noslēdza sacensības 14.vietā.

Sports Elīna Ieva Vītola izcīna ceturto vietu pasaules čempionātā kamaniņu sportā

Latvijas sportiste Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergas trasē izcīnīja ceturto pasaules čempionātā kamaniņu sportā, Kendija Aparjode bija sestā, Sigita Bērziņa ieņēma 15.vietu, bet Frančeska Bona bija 30.pozīcijā.