• Zigmunds

Merzļikins atvaira 28 metienus uzvarā pār «Sharks»

Sports / hokejs
LETA 09:10, 18.02.2024

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 28 metienus un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" tikt pie uzvaras.

"Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) pārspēja Sanhosē "Sharks".

Pirmajā trešdaļā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm Merzļikina sargātajos vārtos ripu raidīja Antonī Duklērs. Pirmā perioda turpinājumā Kolumbusas komanda guva divus vārtus nedaudz vairāk kā minūtes laikā, precīziem esot Zekam Verenskim un Kirilam Marčenko.

Savukārt otrā perioda ievadā "Blue Jackets" divu vārtu pārsvaru panāca Dmitrijs Voronkovs, taču 19 sekundes vēlāk "Sharks" atguva vienus vārtus, viesu vārtos otro reizi ripu raidot Duklēram. Mazāk nekā piecas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām vairākumā Merzļikinu pārspēja Fabians Seterlunds un panāca 3:3.

"Blue Jackets" guva uzvaru nesošos vārtus tikai pamatlaika pēdējā minūtē, kad mājinieku vārtos ripu raidīja Būns Dženers.

Merzļikins viesu vārtos tika galā ar 28 metieniem, kamēr mājinieku vārtus sargāja Kāpo Kehkenens, kurš atvairīja 37 ripas.

"Blue Jackets" ar 44 punktiem 53 mačos Austrumu konferencē atrodas pēdējā vietā 16 komandu konkurencē.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas U-18 hokejisti zaudē norvēģiem (VIDEO)

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase pirmdien Espo pasaules U-18 čempionāta apakšgrupas noslēdzošajā, ceturtajā mačā ar rezultātu 3:5 (0:3, 1:2, 2:0) zaudēja vienaudžiem no Norvēģijas, ceturtdaļfināla ceļazīmes iegūšanu atstājot konkurentu rokās.

Sports Latviešu duelis uz NHL ledus: Girgensons raida ripu Merzļikina sargātajos vārtos

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē raidīja ripu Elvja Merzļikina sargātajos vārtos.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Šilovs debitē Stenlija kausa izcīņā ar uzvaru papildlaikā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien debitēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā un tika pie dramatiskas uzvaras papildlaikā.