• Viola,
  • Vizbulīte

Bļugera pārstāvētā «Canucks» uzvar un kļūst par NHL līderi (VIDEO)

LETA 12:13, 07.02.2024

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien divreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru un kļuva par līgas līderi.

"Canucks" viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) uzvarēja Karolīnas "Hurricanes" vienību, pagarinot sēriju ar izcīnītiem punktiem līdz 12 mačiem.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 21 sekundi, no kurām minūti un divas sekundes spēlēja mazākumā. Bļugers divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no 11 iemetieniem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Par vienu no mača galvenajiem varoņiem kļuva "Canucks" uzbrucējs Elīass Lindholms, kuru vienība pagājušajā nedēļā ieguva maiņas darījumā no Kalgarī "Flames". Zviedrs savā debijas mačā Vankūveras komandā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem vairākumā.

Uzvaras vārtus spēles 54.minūtē guva Džonatans Taners Millers, bet pa divām rezultatīvām piespēlēm viesu rindās iekrāja Broks Besers un Kvins Hjūzs.

"Canucks" ar 73 punktiem 50 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē un visā līgā.

Nākamo spēli Vankūveras komanda aizvadīs ceturtdien viesos pret Austrumu konferences līderi Bostonas "Bruins".

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Bļugers gūst vārtus mazākumā «Canucks» zaudējumā «Kings» vienībai (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar precīzu metienu mazākumā, kamēr viņa un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks" piedzīvoja zaudējumu.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.