• Raina,
  • Tāle

Latvijas kamaniņu braucējiem pirmā vieta PK posma komandu stafetē

LETA 14:13, 04.02.2024

Latvijas kamaniņu braucēji Elīna Ieva Vītola, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Kristers Aparjods un Anda Upīte/Kitija Bogdanova svētdien Altenbergā ieņēma pirmo vietu Pasaules kausa posma komandu stafetē.

Latvija, sacensībām noritot lietainos laikapstākļos, startēja kā trešā astoņu komandu konkurencē. Pēc Vītolas etapa Latvija atpalika no tā brīža līdervienības Rumānijas 0,123 sekundes, taču pēc tam Bots/Plūme, Aparjods un Upīte/Bogdanova iekrāja Latvijas komandai 1,856 sekundes lielu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

Latvijas kamaniņu braucēji kopā trasē pavadīja trīs minūtes un 14,445 sekundes.

Otro vietu ieņēma ASV komanda, kas zaudēja latviešiem 1,003 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza Rumānijas kamaniņu braucēji, piekāpjoties Latvijas vienībai 1,856 sekundes.

Jau ziņots, ka sestdien Anda Upīte/Kitija Bogdanova Altenbergā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa posmā, Kristers Aparjods vieniniekos izcīnīja trešo vietu, Gints Bērziņš ierindojās 23.vietā, bet vīriešu divniekiem Mārtiņš Bots/Roberts Plūme izcīnīja ceturto un Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts - 15.vietu.

Savukārt svētdien sieviešu vieninieku sacensībās Elīna Ieva Vītola ieņēma otro vietu, Kendija Aparjode ierindojās devītajā pozīcijā, bet Sigita Bērziņa noslēdza sacensības 14.vietā.

Pēc posma Altenbergā pa diviem posmiem notiks citā Vācijas trasē Oberhofā, kā arī Siguldā, kur februāra beigās un marta sākumā Pasaules kausa sezona tiks noslēgta.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Vītolai Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Siguldā otrā vieta

Latvijas pārstāve Elīna Ieva Vītola sestdien Siguldā Pasaules kausa astotajā posmā kamaniņu sportā ieņēma otro vietu, sestā finišēja Zane Kaluma, septītā - Kendija Aparjode un astoto - Sigita Bērziņa.

Sports Aparjods izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Oberhofā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Gints Bērziņš ierindojās 12.pozīcijā.

Sports Elīna Ieva Vītola izcīna otro vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergā Pasaules kausa piektajā posmā izcīnīja sudraba godalgu, Kendija Aparjode ierindojās devītajā pozīcijā, bet Sigita Bērziņa noslēdza sacensības 14.vietā.

Sports Elīna Ieva Vītola izcīna ceturto vietu pasaules čempionātā kamaniņu sportā

Latvijas sportiste Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergas trasē izcīnīja ceturto pasaules čempionātā kamaniņu sportā, Kendija Aparjode bija sestā, Sigita Bērziņa ieņēma 15.vietu, bet Frančeska Bona bija 30.pozīcijā.