• Raina,
  • Tāle

Latvijai Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs sudraba medaļas kamaniņu sportā

VS.LV 16:12, 20.01.2024

Latvijas ekipāža Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis sestdien Dienvidkorejā Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs kamaniņu sportā izcīnīja sudraba medaļas divnieku sacensībās.

Latvijas divnieks pirmajā braucienā sasniedza otru labāko laiku, otrajā uzvarēja, divu braucienu summā pirmā brauciena uzvarētājiem itāliešiem Filipam Brunneram un Manuelam Veisenšteineram piekāpjoties 0,347 sekundes.

Itālijas ekipāža trasē pavadīja minūti un 34,283 sekundes, bet trešie 12 divnieku konkurencē gan abos braucienos, gan to summā bija vācieši Luī Grīnbeks un Maksimilians Kīrts, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,793 sekundes.

Sieviešu vieninieku sacensībās Margita Sirsniņa un Amanda Ogorodņikova ieņēma attiecīgi piekto un sesto vietu, no uzvarētājas vācietes Antonijas Pīčmanes atpaliekot attiecīgi 1,344 un 1,573 sekundes.

Pīčmane finišēja minūtē un 35,774 sekundēs. Otrā ar 0,552 sekunžu atstarpi bija Itālijas pārstāve Aleksandra Oberštolca, bet trešā - austriete Marī Rīdla, no uzvarētājas atpaliekot 1,154 sekundes.

Pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles norisinās reizi četros gados. Tajās piedalās jaunie atlēti no 15 līdz 18 gadu vecumam vairāk nekā no 80 pasaules valstīm.

Šogad šis sporta forums no 19.janvāra līdz 1.februārim norisinās Dienvidkorejas provincē Kanvondo.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Vītolai Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Siguldā otrā vieta

Latvijas pārstāve Elīna Ieva Vītola sestdien Siguldā Pasaules kausa astotajā posmā kamaniņu sportā ieņēma otro vietu, sestā finišēja Zane Kaluma, septītā - Kendija Aparjode un astoto - Sigita Bērziņa.

Sports Aparjods izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Oberhofā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa sestajā posmā, kamēr Gints Bērziņš ierindojās 12.pozīcijā.

Sports Latvijas kamaniņu braucējiem pirmā vieta PK posma komandu stafetē

Latvijas kamaniņu braucēji Elīna Ieva Vītola, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Kristers Aparjods un Anda Upīte/Kitija Bogdanova svētdien Altenbergā ieņēma pirmo vietu Pasaules kausa posma komandu stafetē.

Sports Elīna Ieva Vītola izcīna otro vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Altenbergā Pasaules kausa piektajā posmā izcīnīja sudraba godalgu, Kendija Aparjode ierindojās devītajā pozīcijā, bet Sigita Bērziņa noslēdza sacensības 14.vietā.