• Ernestīne,
  • Ingmārs

Merzļikins atvaira 41 metienu un tiek atzīts par mača labāko spēlētāju (VIDEO)

VS.LV 13:05, 02.12.2023

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien atvairīja 41 pretinieka metienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda guva uzvaru, Latvijas vārtsargam tiekot atzītam par mača labāko spēlētāju.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) uzvarēja Otavas "Senators" komandu.

Merzļikins tika galā ar 41 no 43 pretinieku metieniem, atvairot 95,3% raidījumu.

Vienīgos divus vārtus Latvijas vārtsargs ielaida pirmā perioda vidū 145 sekunžu laikā, kad vispirms viesu rindās izcēlās Klods Žirū, bet 2:0 vairākumā panāca Breidijs Tkačaks.

Perioda otrajā pusē 43 sekunžu laikā izlīdzinājumu panāca Patriks Laine vairākumā un Dmitrijs Voronkovs, bet otrā perioda pirmajā daļā vēl divus vārtus iemeta Edams Fentili un Būns Dženers vairākumā.

Pa divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētājiem sakrāja Džonijs Gudro un aizsargs Zeks Verenskis.

Nākamā spēle "Blue Jackets" būs svētdien izbraukumā ar Bostonas "Bruins".

"Blue Jackets" ar 20 punktiem 25 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferencē.

Sports Latvijas hokejisti pēcspēles metienu sērijā uzvar Slovākiju (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionātā sestajā mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākijai un saglabāja iespēju vēl cīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Sports Serjogins un Siliņa izcīna otro vietu Rīgas maratonā

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.

Sports Usiks smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā uzvar Fjūriju (VIDEO)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Rijādā smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pārspēja britu Taisonu Fjūriju, kļūstot par neapstrīdamo čempionu.
Smagā svara kategorijā šī bija pirmā titulu apvienošanas cīņa šajā gadsimtā.

Sports Rīgas maratonam reģistrējušies vairāk nekā 33 tūkstoši dalībnieku no 104 valstīm

Startam Rīgas maratona dažādās distancēs reģistrējušies 33 003 dalībnieki, kas ir teju lielākā Rīgas maratonā reģistrētā skrējēju kopa pasākuma vēsturē.

Sports Latviešu duelis uz NHL ledus: Girgensons raida ripu Merzļikina sargātajos vārtos

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē raidīja ripu Elvja Merzļikina sargātajos vārtos.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Šilovs debitē Stenlija kausa izcīņā ar uzvaru papildlaikā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien debitēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā un tika pie dramatiskas uzvaras papildlaikā.