Japānis Hašimoto PČ vingrošanā nosargā čempiona titulu daudzcīņā

Sports
LETA 21:34, 06.10.2023 0

Olimpiskais čempions japānis Daiki Hašimoto ceturtdien Antverpenē pasaules čempionātā vingrošanā atkārtoti kļuva par čempionu daudzcīņā.

Hašimoto uzvarēja ar 86,132 punktiem, par vairāk nekā punktu apsteidzot ukraini Iļļu Kovtunu, kurš uz otro vietu pakāpās pēc 19.vietas kvalifikācijā (84,998 p.), bet amerikānis Frederiks Ričards pārsteidzoši izcīnīja bronzas medaļu (84,332 p.).

22 gadus vecais Hašimoto daudzcīņā uzvarēja arī Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt viņa komandas biedrs Kenta Čiba, kurš bija pirmais pēc kvalifikācijas sacensībām, nespēja finišēt uz goda pjedestāla.

Hašimoto un Čiba otrdien palīdzēja Japānai atgūt čempionu titulu komandu sacensībās, mazāk nekā desmit mēnešus pirms Parīzes olimpiskajām spēlēm apsteidzot iepriekšējā čempionātā uzvarējušo Ķīnas komandu.

19 gadus vecais Ričards kopā ar ASV vīriešu izlasi izcīnīja bronzas medaļu.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports LTV pārraidīs Latvijas futbola izlases spēles UEFA rīkotajās sacensībās

Latvijas Televīzija (LTV) ieguvusi tiesības pārraidīt Latvijas nacionālās futbola izlases spēles Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) rīkotajās sacensībās, aģentūru LETA informēja LTV pārstāve Ilze Upīte.

Sports Ostapenko ar Kičenoku ASV atklātajā čempionātā sasniedz dubultspēļu pusfinālu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko kopā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku otrdien Ņujorkā ASV atklātajā čempionātā sasniedza dubultspēļu sacensību pusfinālu.

Sports Diāna Krūmiņa kļūst par Parīzes paralimpisko spēļu čempioni šķēpa mešanā

Latvijas paravieglatlēte Diāna Krūmiņa otrdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs kļuva par čempioni F-55 grupā šķēpmešanā, atkārtojot 2016.gadā Riodežaneiro iespēto.

Sports Četri Latvijas sportisti startē Parīzes paralimpiskajās spēlēs

Šodien Parīzes paralimpiskajās spēlēs startēs četri Latvijas pārstāvji.

Sports Paziņo Latvijas izlases sastāvu Pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlases sastāvā dalībai pasaules čempionātā pietaupītas vietas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējošajiem vārtsargam Artūram Šilovam, uzbrucējam Teodoram Bļugeram un aizsargam Uvim Balinskim, otrdien preses konferencē paziņoja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Latvijas hokeja izlase sāk gatavošanos pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien ar pirmo oficiālo treniņu sāks gatavošanos šī gada pasaules čempionātam.

Sports Latvijas hokejistes Rīgā sāk PČ pirmās divīzijas B grupas turnīru

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā sāks pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīru un pirmajā mačā tiksies ar Slovākiju.