PSG Čempionu līgas spēlē zaudē Ņūkāslā; AC Milan neizšķirts Dortmundē

LETA 02:04, 05.10.2023 0

Ņūkāslas "United" futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas spēlē sagrāva Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet otrā F grupas mačā Dormundē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Ņūkāslas "United" pieveica PSG ar 4:1 (2:0).

Uzvarētāju labā vārtus 17.minūtē guva Migels Almirons, 39.minūtē - Dens Bērns, 50.minūtē - Šons Longstafs un mača kompensācijas laikā - Fabians Šērs.

PSG vienīgos vārtus 56.minūtē iesita Likā Ernandess.

Otrā grupas mačā Dortmundes "Borussia" mājās spēlēja 0:0 ar "AC Milan", itāļiem arī ar šādu rezultātu beidzot otro Čempionu līgas spēli pēc kārtas.

Pirmajā kārtā Milānas klubs savā laukumā spēlēja 0:0 ar Ņūkāslas "United", bet PSG savā laukumā ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Sports Latvijas hokejisti pēcspēles metienu sērijā uzvar Slovākiju (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionātā sestajā mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākijai un saglabāja iespēju vēl cīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Sports Serjogins un Siliņa izcīna otro vietu Rīgas maratonā

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.

Sports Usiks smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā uzvar Fjūriju (VIDEO)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Rijādā smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pārspēja britu Taisonu Fjūriju, kļūstot par neapstrīdamo čempionu.
Smagā svara kategorijā šī bija pirmā titulu apvienošanas cīņa šajā gadsimtā.

Sports Rīgas maratonam reģistrējušies vairāk nekā 33 tūkstoši dalībnieku no 104 valstīm

Startam Rīgas maratona dažādās distancēs reģistrējušies 33 003 dalībnieki, kas ir teju lielākā Rīgas maratonā reģistrētā skrējēju kopa pasākuma vēsturē.

Sports Mančestras City Čempionu līgā uzvara Leipcigā

Mančestras "City" futbolisti trešdien Leipcigā svinēja otro uzvaru šīs sezonas Čempionu līgas divās spēlēs, otrā G grupas spēlē Belgradā neizšķirti spēlējot "Crvena Zvezda" un Bernes "Young Boys".

Sports Atletico un Šahtar futbolisti svin uzvaru Čempionu līgas spēlēs

Doneckas "Šahtar" futbolisti trešdien Čempionu līgas mačā Antverpenē atspēlēja divu vārtu deficītu un svinēja uzvaru, bet Madrides "Atletico" piecu vārtu spēlē uzvarēja savā laukumā.

Sports Galatasaray Čempionu līgā sagādā Mančestras United otro zaudējumu

Stambulas "Galatasaray" otrdien Čempionu līgā Mančestras "United" futbolistiem sagādāja otro neveiksmi, kamēr citā mačā pie panākuma tika Minhenes "Bayern".

Sports Barcelona futbolisti Čempionu līgā tiek pie pārliecinoša panākuma

"Barcelona" futbolisti otrdien Čempionu līgas mačā tika pie graujoša panākuma, bet "Porto" viesos pārspēja Doneckas "Šahtar".