Barcelona futbolisti Čempionu līgā tiek pie pārliecinoša panākuma

Sports
LETA 03:14, 20.09.2023 0

"Barcelona" futbolisti otrdien Čempionu līgas mačā tika pie graujoša panākuma, bet "Porto" viesos pārspēja Doneckas "Šahtar".

H apakšgrupas mačā "Barcelona" mājās ar rezultātu 5:0 (3:0) sagrāva Čempionu līgas debitanti "Antwerp".

Spānijas vienība guva pirmos vārtus 11.minūtē, kad precīzs bija Žuāu Fēlikss, bet vēl pēc astoņām minūtēm pēc viņa piespēles pārsvaru dubultoja Roberts Levandovskis.

22.minūtē "Barcelona" spēlētājs Rafinja izdarīja sitienu "Antwerp" vārtu virzienā, un, bumbai pēc sitiena vēl pieskaroties pretinieku spēlētājam, laukuma saimnieki tika pie trešajiem vārtiem.

Tikmēr otrajā puslaikā pēc Levandovska piespēles 4:0 panāca Gavi, kamēr 66.minūtē otro reizi pretinieku vārtos bumbu šajā mačā raidīja Fēlikss.

Citā H apakšgrupas spēlē "Porto" izbraukumā ar rezultātu 3:1 (3:1) pārliecinoši uzvarēja Doneckas "Šahtar".

Portugāles vienība izvirzījās vadībā pēc spēlētām astoņām minūtēm, kad precīzs bija Galēnu, taču piecas minūtes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts, viesu vārtos bumbu raidot Kevinam Kelsijam.

Vēl pēc divām minūtēm vienu vārtu pārsvaru "Porto" atguva pirmo vārtu autors, bet 29.spēles minūtē 3:1 panāca Mehdi Taremi.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā spēkosies ar Vāciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Kazahstānu (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu.

Sports Komuls: Otrajā spēlē jau jutos daudz drošāk

Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls, kurš pašlaik notiekošajā pasaules čempionātā ir viens no septiņiem valstsvienības debitantiem, aģentūrai LETA atklāja, ka savā pirmajā mačā bijis satraukts.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionāta turpinājumā tiekas ar Kazahstānu

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē tiksies ar Kazahstānas valstsvienību.

Sports Mančestras City Čempionu līgā uzvara Leipcigā

Mančestras "City" futbolisti trešdien Leipcigā svinēja otro uzvaru šīs sezonas Čempionu līgas divās spēlēs, otrā G grupas spēlē Belgradā neizšķirti spēlējot "Crvena Zvezda" un Bernes "Young Boys".

Sports PSG Čempionu līgas spēlē zaudē Ņūkāslā; AC Milan neizšķirts Dortmundē

Ņūkāslas "United" futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas spēlē sagrāva Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet otrā F grupas mačā Dormundē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Sports Atletico un Šahtar futbolisti svin uzvaru Čempionu līgas spēlēs

Doneckas "Šahtar" futbolisti trešdien Čempionu līgas mačā Antverpenē atspēlēja divu vārtu deficītu un svinēja uzvaru, bet Madrides "Atletico" piecu vārtu spēlē uzvarēja savā laukumā.

Sports Galatasaray Čempionu līgā sagādā Mančestras United otro zaudējumu

Stambulas "Galatasaray" otrdien Čempionu līgā Mančestras "United" futbolistiem sagādāja otro neveiksmi, kamēr citā mačā pie panākuma tika Minhenes "Bayern".