Rīgas velomaratonā uzvar Pavlovs un Rodionova

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 13:14, 18.09.2023

Šī gada "Toyota" Rīgas velomaratonā par uzvarētājiem "Tautas" klasē svētdien kļuva Ēvalds Pavlovs un Renāte Rodionova, informēja sacensību organizatori.

"Tautas" klases brauciens bija 32 kilometrus garš un vīriešu konkurencē Pavlovs finiša spurtā apsteidza savu komandas biedru no ZZK vienības Emīlu Ribaku. Abi trasē pavadīja 44 minūtes un 34 sekundes. Trešo vietu izcīnīja Jānis Rubiks, kurš no uzvarētāja atpalika 19 sekundes.

Tikmēr sieviešu konkurencē Radionova no "ĀdažiVelo" vienības distancē pavadīja 45 minūtes un 24 sekundes. Otrajā vietā finišējusī ukrainiete Olga Bilousa viņai zaudēja divas minūtes un 12 sekundes, bet trešā bija Beāte Bula, kura finiša līniju šķērsoja trīs minūtes un 16 sekundes pēc uzvarētājas.

Jaunietēm pirmā bija Laura Klismete, jauniešiem - Georgs Tjumins, zēnu konkurencē nepārspēts palika Roberts Judins, bet meitenēm - Ieva Jurēviča. Komandu vērtējumā uzvarēja RRS, apsteidzot, "Velo+Bottari Baltic" un "Atom Cycling club" vienības.

Sacensībās piedalījās vairāk par 2000 riteņbraucēju, kas startēja arī "Maxima" ģimeņu braucienā un "Bērnu" braucienā, tomēr šoreiz pasākuma programmā lielo izmaksu dēļ netika iekļauts "Sporta" klases brauciens.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas futbolistes zaudē pārspēlē par vietu UEFA Nāciju līgas otrajā līmenī

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Rīgā UEFA Nāciju līgas pirmajā pārspēlē par vietu B līgā ar rezultātu 0:3 (0:0) zaudēja Slovākijas valstsvienībai.

Sports Latvijas basketbolistiem uzvara Spānijā Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Saragosā svinēja uzvaru 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē.

Sports Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Nosaukti Latvijas hokejisti, kuri piedalās spēlēs Krievijā

Vairāki Latvijas hokejisti piedalās Krievijā notiekošajās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, liecina rīkotāju publicētā informācija.

Pasaule ASV un Lielbritānijas spēki veikuši jaunus uzbrukumus hutiešiem Jemenā

ASV un Lielbritānijas bruņotie spēki sestdien veikuši jaunus uzbrukumus hutiešiem Jemenā, teikts abu valstu kopīgajā paziņojumā.

Sports Šilovs palīdz komandai izcīnīt uzvaru AHL mačā (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs sestdien palīdzēja Ebotsfordas "Canucks" komandai izcīnīt uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, kamēr aizsargs Uvis Jānis Balinskis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šarlotas "Checkers" zaudējumā.