Mesi turpina gūt vārtus; "Inter" sasniedz MLS Līgas kausa finālu

Sports / futbols
LETA 11:41, 16.08.2023 0

Argentīnas futbola izlases zvaigzne Lionels Mesi otrdien guva savu kārtējos vārtus Maiami "Inter" labā, palīdzot vienībai sasniegt ASV augstākās futbola līgas (MLS) Līgas kausa izcīņas finālu.

Pusfinālā "Inter" ar 4:1 (3:0) sagrāva vienu no MLS līderēm Filadelfijas "Union".

Jau trešajā minūtē "Inter" vadībā izvirzīja Hosefs Martiness, 20.minūtē ar lielisku tālsitienu 2:0 panāca Mesi, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā trešos vārtus Maiami komandas labā guva bijušais Mesi partneris spāņu grandā "Barcelona" - Hordi Alba.

Otrā puslaika vidū Alehandro Bedoja vienus vārtus "Union" atguva, bet mača 84.minūtē 4:1 nodrošināja Deivids Ruizs.

Mesi "Inter" rindās Līgas kausā aizvadījis sešas spēles un guvis deviņus vārtus, esot turnīra, kurā piedalās ASV un Meksikas klubi, labākais snaiperis.

Finālā, kas norisināsies 19.augustā Nešvilā, "Inter" tiksies ar mājinieci "Nashville", kura pusfinālā ar 2:0 (0:0) pārspēja meksikāņu "Monterrey". Mesi tas būs jau 42.fināls karjerā.

Tikmēr MLS čempionāts, kurā "Inter" ar 18 punktiem 22 mačos ieņem pēdējo vietu gan Austrumu konferencē, gan visā līgā atsāksies 21.augustā. "Union" ar 40 punktiem 23 spēlēs ir trešā Austrumu konferencē un ceturtā vietā visā līgā, kamēr "Nashville" ar 38 punktiem ir ceturtie Austrumos un sestie līgas kopvērtējumā.

Sports Latvijas futbolisti UEFA Nāciju līgas mačā viesos spēkojas ar Fēru salām

Latvijas vīriešu futbola izlase šodien UEFA Nāciju līgas C divīzijas mačā viesosies pie Fēru salu valstsvienības.

Sports Ābolam rezultatīva piespēle; Vilmanim debija AHL (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Amerikas hokeja līgas (AHL) jaunās sezonas pirmajā mačā, kurā viņa pārstāvētā Alentaunas "Lehigh Valley Phantoms" izcīnīja panākumu pēcspēles metienos, bet debiju profesionālajā hokejā piedzīvoja Sandis Vilmanis, palīdzot Šarlotas "Checkers" pārspēt Raivja Ansona vienību Vilksbāras/Skrentonas "Penguins".

Sports Bļugeram gūti vārti NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien guva vārtus viņa un vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā pēcspēles metienos savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Sports Latvijas futbolisti UEFA Nāciju līgas mačā zaudē Ziemeļmaķedonijai

Latvijas vīriešu futbola izlase ceturtdien Rīgā UEFA Nāciju līgas C divīzijas mačā ar rezultātu 0:3 (0:1) zaudēja Ziemeļmaķedonijai.