• Ernestīne,
  • Ingmārs

Ostapenko un Kičenoka sasniedz Monreālas «WTA 1000» ceturtdaļfinālu

LETA 09:47, 11.08.2023

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko un Ukrainas sportiste Ludmila Kičenoka ceturtdien sasniedza Monreālas "WTA 1000" dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālu.

instagram.com/lyuda_kichenok

Ar sesto numuru sacensībās izsētais pāris ar 3-6, 6-2, 10:8 pārspēja polieti Magdu Linetu un amerikānieti Bernadu Peru.

Supertaibreikā pie rezultāta 5:3 lietus dēļ mačs tika pārtraukts un atsākts vēlāk.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 190 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Latvijas/Ukrainas duets ar 6-7 (6:8), 6-4, 10:8 pieveica mājinieces Eženiju Bušāru un Rebeku Marino.

Vienspēļu sacensībās Ostapenko pirmajā kārtā ar 6-7 (7:9), 6-0, 6-7 (8:10) zaudēja amerikānietei Dženiferai Breidijai.

Turnīrs Monreālā norisinās uz cietā seguma.

Sports Latvijas hokejisti pēcspēles metienu sērijā uzvar Slovākiju (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionātā sestajā mačā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākijai un saglabāja iespēju vēl cīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Sports Serjogins un Siliņa izcīna otro vietu Rīgas maratonā

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.

Sports Usiks smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā uzvar Fjūriju (VIDEO)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Rijādā smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pārspēja britu Taisonu Fjūriju, kļūstot par neapstrīdamo čempionu.
Smagā svara kategorijā šī bija pirmā titulu apvienošanas cīņa šajā gadsimtā.

Sports Rīgas maratonam reģistrējušies vairāk nekā 33 tūkstoši dalībnieku no 104 valstīm

Startam Rīgas maratona dažādās distancēs reģistrējušies 33 003 dalībnieki, kas ir teju lielākā Rīgas maratonā reģistrētā skrējēju kopa pasākuma vēsturē.

Sports Atkal liela diena tenisā! Ostapenko tēmē uz karjeras otro Pekinas pusfinālu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Pekinas "WTA 1000" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar neitrālo sportisti Ludmilu Samsonovu.

Sports Zināms, kas būs Ostapenko pretiniece Pekinas turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisistes Aļonas Ostapenko pretiniece Pekinas "WTA 1000" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā būs neitrālā sportiste Ludmila Samsonova, kura trešās kārtas mačā trešdien pārspēja ukrainieti Martu Kostjuku (WTA 44.)

Sports Fantastiski! Ostapenko uzvar WTA 4.numuru Pegulu, un sasniedz ceturtdaļfinālu

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien Pekinas "WTA 1000" sērijas turnīra astotdaļfinālā pieveica pasaules ranga ceturto numuru Džesiku Pegulu no ASV un sasniedza sacensību ceturtdaļfinālu.

Sports Ostapenko zaudējums Sandjego WTA 500 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko trešdien piedzīvoja zaudējumu Sandjego "WTA 500" turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.