• Arkādijs

Anglijas U-21 futbola izlases triumfē Eiropas čempionātā

Sports / futbols
LETA 01:46, 09.07.2023

Anglijas U-21 vīriešu futbola izlase sestdien Gruzijas pilsētā Batumi triumfēja Eiropas čempionātā.

Anglijas futbolisti finālā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja vienaudžus no Spānijas.

Angļi izvirzījās tikai pirmā puslaika kompensācijās laikā, kad Koula Pālmera sitienu pielaboja Kērtiss Džounss un panāca 1:0.

Otrā puslaika sākumā pēc spēlētām sešām minūtēm spāņi atguva vārtus, taču tika iesaistīta VAR un konstatēta aizmugures stāvokļa dēļ vārti netika ieskaitīti.

Spānijai bija iespēja izraut neizšķirtu kompensācijas laika izskaņā, kad pēc video atkārtojuma noskatīšanās galvenais tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz Anglijas vārtiem, taču "pendeli" nerealizēja Spānijas kapteinis Ābels Ruiss.

Anglijas futbolisti noslēdza Eiropas čempionātu bez ielaistiem vārtiem, aizvadot kopā sešas "sausās" spēles.

Pirms tam pusfinālos Anglija ar 3:0 pārspēja Izraēlu, bet Spānija ar 5:1 sagrāva Ukrainu, kuras sastāvā ir "Valmieras" pussargs Ivans Želizko.

Visas četras pusfinālistes pēc uzvarām ceturtdaļfinālos jau bija nodrošinājušas vietu 2024.gada Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Sports Latvijas basketbolisti piekāpās Filipīnām

Latvijas vīriešu basketbola izlase trešdien Rīgā par spīti zaudējumam Filipīnām Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra mačā nodrošināja vietu pusfinālā.

Sports Kārsavā atdzīvojusies sporta dzīve (+VIDEO)

Sekotāji bezmaksas var tikt pie granulām un briketēm.

Sports Latvijas basketbolisti olimpisko spēļu kvalifikācijā šodien tiekas ar Filipīnām

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra otrajā mačā tiekas ar Filipīnām. Spēle "Arēnā Rīga" sāksies plkst.19, tiešraidē to pārraidot kanālam TV6.

Sports Turcijas un Nīderlandes futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Turcijas un Nīderlandes futbolisti otrdien Vācijā iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Francijas un Anglijas futbolisti aizvada pēdējās spēles apakšgrupu turnīrā

2024.gada Eiropas čempionāta favorītes Francija un Anglija šodien aizvadīs apakšgrupu turnīra pēdējos mačos, lūkojot izcīnīt pirmās vietas savās grupās.

Sports Eiropas futbola čempionātā tiks izspēlētas pēdējās B grupas spēles

Šodien Eiropas futbola čempionātā ar Spānijas un Albānijas, kā arī Horvātijas un Itālijas cīņām beigsies B apakšgrupas turnīrs.

Sports Eiropas čempionātā futbolā sākas trešās kārtas spēles

Šodien Eiropas futbola čempionātā sāksies trešās kārtas mači un A grupā vienā spēlē tiksies Skotija un Ungārija, kamēr otrā cīņā Vācija spēkosies ar Šveici.

Sports Eiropas čempionātu futbolā sāk viena no favorītēm Anglija

Šodien Vācijā Eiropas čempionāta futbolā finālturnīrā tiks aizvadītas vēl trīs spēles, pēdējā no tām turnīrā iesaistoties vienai no favorītēm uz titulu Anglijai.