• Rauls,
  • Rodrigo
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pludmales volejbola turnīram Jūrmalā pieteikušies sportisti no 37 valstīm

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 23:33, 29.05.2023


Pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīram "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala" pieteikušies sportisti no 37 valstīm, informēja Jūrmalas pašvaldība.


Foto: LETA

No 15.jūnija līdz 18.jūnijam Majoru pludmalē notiks pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīrs "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala". Pasaules un Latvijas labākie sportistu dueti sacensībās Jūrmalā spēkiem mērosies jau devīto reizi.

Turklāt zināms, ka Latviju pārstāvēs arī Edgars Točs/ Olivers Bulgačs, tādējādi sacensībās startēs vismaz sešas mūsu komandas.

Tā kā Mārtiņam Pļaviņam/ Mihailam Samoilovam ir pietiekoši daudz punktu, lai iekļūtu kvalifikācijas turnīrā, iespēju izmantot vienu no Latvijas Wild Card ir ieguvuši Edgars Točs/ Olivers Bulgačs. Tādēļ no 15.jūnija līdz 18.jūnijam uz četriem turnīra laukumiem Jūrmalā redzēsim vismaz sešas Latvijas komandas - trīs vīriešu un trīs sieviešu. Kā jau iepriekš minēts turnīrā vīriešu konkurencē startēs arī Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, kuri sacensības uzsāks no pamatturnīra.

Savukārt sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs labākais mūsu pāris Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa, kuras jau izcīnījušas vietu pamatturnīrā, Anete Namiķe/ Varvara Brailko, kuras arī startēs pamatturnīra sacensībām, izmantojot Latvijai piešķirto Wild Card. Savukārt turnīru no kvalifikācijas kārtas uzsāks Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova. Pilnīga skaidrība par Latvijas komandu skaitu turnīrā būs vien 14.jūnijā, kad visas komandas būs ieradušās turnīra norises vietā.

Līdz ar to jau šobrīd ir zināms, ka 15.jūnijā, ceturtdien, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz trīs mūsu komandas. Piektdien, 16.jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles. Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas dienas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.

Šobrīd aktīvi turpinās turnīra sagatavošanās darbi un Jūrmalā, Majoru pludmalē uzsākta stadiona celtniecība.

"Beach Pro Tour" turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā "Challenge" sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā. Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti biļetēm 20% atlaide. Ar atlaidi var iegādāties vienu biļeti un pie ieejas tā būs jāuzrāda kopā ar iedzīvotāju karti. Bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem pieejamas biļetes ar 30% atlaidi, turnīru bez maksas var apmeklēt bērni līdz 6 gadu vecumam kopā ar vecākiem, ja neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Pasaules tūres posma pludmales volejbolā norisi atbalsta Jūrmalas pilsēta, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kopā ar Magnetic Latvia un Latvia.travel, "Olybet sport bar", "Balcia", "Venden", "Lielvārdes alus", "Pepsi", "Ramirent" "Gemoss", "SIXT", kā arī "TVNET", portāls "jauns.lv", "tv3.lv" un "TV6".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sports Verstapens uzvar Japānas Grand Prix

Nīderlandes autosportists Makss Verstapens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 16.posmā - Japānas "Grand Prix" - , kamēr viņa un Serhio Peresa pārstāvētā "Red Bull" komanda nodrošināja pirmo vietu Konstruktoru kausā.

Sports Īrijas regbisti Pasaules kausā sīvā cīņā uzvar DĀR

Īrijas regbija-15 izlase sestdien Parīzē Pasaules kausa mačā ar rezultātu 13:8 (7:3) pašreizējo čempioni Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) valstsvienību.

Sports Jānis Reišulis nodrošina EMX125 čempiona titulu

Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis sestdien Lielbritānijā ieņēma pirmo vietu Eiropas motokrosa čempionāta 125 kubikcentimetru klases (EMX125) sezonas pēdējā, devītā posma pirmajā braucienā un nodrošināja čempiontitulu.

Sports Hokejs Austrālijā? Coyotes un Kings aizvadījušas pirmssezonas spēli Melburnā

Arizonas "Coyotes" hokejisti sestdien, aizvadot Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes maču Austrālijā, uzvarēja Losandželosas "Kings" vienību.

Lasiet arī

Sabiedrība Latvijā sarucis tīklā nodotās elektroenerģijas daudzums

Latvijā šogad augustā saražotas un tīklā nodotas 237 gigavatstundas (GWh) elektroenerģijas, kas ir par 61% vairāk nekā šā gada jūlijā, bet par 10% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, liecina Latvijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) sagatavotais Latvijas elektroenerģijas tirgus apskats.

Ekonomika FM rosina hipotekāro kredītprocentu maksājumus iekļaut attaisnotajos izdevumos

Lai īstenotu mērķētu atbalstu tām Latvijas mājsaimniecībām, kurām ir būtiski pieauguši hipotekārā kredīta maksājumi, viens no iespējamajiem risinājumiem ir kredītprocentu maksājumu iekļaušana iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) attaisnotajos izdevumos uz terminētu laiku - 2023. un 2024.gadu, teikts Finanšu ministrijas (FM) izstrādātajā vēstules projektā.

Sports Eiropas golferes saglabā savā īpašumā Sūlheima kausu

Eiropas golferes svētdien Spānijā cīnījās neizšķirti ar ASV komandu, saglabājot savā īpašumā Kaštena Sūlheima vārdā nosaukto kausu.

Sabiedrība Rajevs pametīs AS frakciju un kļūs par parlamentāro sekretāru

Parlamentārietis un līdzšinējais "Apvienotā saraksta" (AS) pārstāvis Igors Rajevs kļūs par neatkarīgo deputātu un turpinās darboties kā Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs.