• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Pludmales volejbola turnīram Jūrmalā pieteikušies sportisti no 37 valstīm

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 23:33, 29.05.2023


Pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīram "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala" pieteikušies sportisti no 37 valstīm, informēja Jūrmalas pašvaldība.


Foto: LETA

No 15.jūnija līdz 18.jūnijam Majoru pludmalē notiks pludmales volejbola pasaules līmeņa turnīrs "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala". Pasaules un Latvijas labākie sportistu dueti sacensībās Jūrmalā spēkiem mērosies jau devīto reizi.

Turklāt zināms, ka Latviju pārstāvēs arī Edgars Točs/ Olivers Bulgačs, tādējādi sacensībās startēs vismaz sešas mūsu komandas.

Tā kā Mārtiņam Pļaviņam/ Mihailam Samoilovam ir pietiekoši daudz punktu, lai iekļūtu kvalifikācijas turnīrā, iespēju izmantot vienu no Latvijas Wild Card ir ieguvuši Edgars Točs/ Olivers Bulgačs. Tādēļ no 15.jūnija līdz 18.jūnijam uz četriem turnīra laukumiem Jūrmalā redzēsim vismaz sešas Latvijas komandas - trīs vīriešu un trīs sieviešu. Kā jau iepriekš minēts turnīrā vīriešu konkurencē startēs arī Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš, kuri sacensības uzsāks no pamatturnīra.

Savukārt sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs labākais mūsu pāris Anastasija Samoilova/ Tīna Laura Graudiņa, kuras jau izcīnījušas vietu pamatturnīrā, Anete Namiķe/ Varvara Brailko, kuras arī startēs pamatturnīra sacensībām, izmantojot Latvijai piešķirto Wild Card. Savukārt turnīru no kvalifikācijas kārtas uzsāks Līva Ēbere/ Deniela Konstantinova. Pilnīga skaidrība par Latvijas komandu skaitu turnīrā būs vien 14.jūnijā, kad visas komandas būs ieradušās turnīra norises vietā.

Līdz ar to jau šobrīd ir zināms, ka 15.jūnijā, ceturtdien, kvalifikācijas spēles aizvadīs vismaz trīs mūsu komandas. Piektdien, 16.jūnijā, kas ir pamatturnīra pirmā diena, piedalīsies vismaz trīs Latvijas komandas, aizvadot sešas grupu spēles. Turnīra pirmās dienas būs piesātinātas un aizraujošas dienas, kurās organizatori aicina visus interesentus nepalaist garām un atbalstīt Latvijas komandas klātienē ceļā uz izslēgšanas spēlēm un finālspēlēm, kas noritēs nedēļas nogalē.

Šobrīd aktīvi turpinās turnīra sagatavošanās darbi un Jūrmalā, Majoru pludmalē uzsākta stadiona celtniecība.

"Beach Pro Tour" turnīri jau otro sezonu norisinās visā pasaulē un viens no tiem notiek Jūrmalā. Latvija iekļauta kalendārā kā "Challenge" sacensību norises vieta. Šis sacensību formāts nodrošina Latvijas komandām lielāku iespēju cīnīties par medaļām un ļauj skatītājiem redzēt gan pašmāju, gan pasaules labākos pārus tepat Latvijā. Biļetes uz atsevišķām dienām, nedēļas nogali vai visām spēlēm četru dienu garumā var iegādāties bezrindas.lv. Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti biļetēm 20% atlaide. Ar atlaidi var iegādāties vienu biļeti un pie ieejas tā būs jāuzrāda kopā ar iedzīvotāju karti. Bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem pieejamas biļetes ar 30% atlaidi, turnīru bez maksas var apmeklēt bērni līdz 6 gadu vecumam kopā ar vecākiem, ja neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Pasaules tūres posma pludmales volejbolā norisi atbalsta Jūrmalas pilsēta, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra kopā ar Magnetic Latvia un Latvia.travel, "Olybet sport bar", "Balcia", "Venden", "Lielvārdes alus", "Pepsi", "Ramirent" "Gemoss", "SIXT", kā arī "TVNET", portāls "jauns.lv", "tv3.lv" un "TV6".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sports Čehijas hokejisti triumfē pasaules čempionātā (VIDEO)

Čehijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā triumfēja pasaules čempionātā un izcīnīja čempiontitulu pirmo reizi kopš 2010.gada.

Sports Zviedrijas hokejisti izcīna bronzu pasaules čempionātā

Zviedrijas vīriešu hokeja izlase svētdien Prāgā izcīnīja bronzas godalgas pasaules čempionātā.

Sports Šveices hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Šveices hokejisti sestdien Prāgā pēcspēles metienos iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Sports Čehijas hokejisti iekļūst pasaules hokeja čempionāta finālā (VIDEO)

Čehijas hokejisti sestdien Prāgā iekļuva pasaules hokeja čempionāta finālā.

Lasiet arī

Kultūra Adatainie skaistuļi: Dabas muzejā skatāma kaktusu izstāde (+FOTO)

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā, Rīgā, līdz 2.jūnijam būs aplūkojama izstāde "Kaktusi un citi sukulenti 2024", kas tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Kaktusu un citu sukulentu biedrību.

Ekonomika Volkswagen plāno Eiropas tirgū piedāvāt lētāku elektrisko automobili

ācijas autobūves koncerns "Volkswagen" otrdien paziņoja par plāniem Eiropas tirgū piedāvāt līdz šim lētāko pilnībā elektrisku automobili, ņemot vērā aizvien sīvāku Āzijas uzņēmumu konkurenci.

Pasaule Polija atjaunos ierobežotas piekļuves zonu pie Baltkrievijas robežas

Pēc nelegālā imigranta uzbrukuma Polijas robežsargam uz robežas ar Baltkrieviju, Polija vēlas atjaunot ierobežotas piekļuves zonu pie Eiropas Savienības (ES) ārējās robežas.

Sabiedrība Ceturtdiena Latvijā atkal būs karsta, dažviet iespējama vētra

Ceturtdien Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz +29 grādiem, dienas otrajā pusē daudzviet gaidāms pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.