Semeņistaja cieš zaudējumu Bodrumas W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 22:46, 19.05.2023

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja piektdien Bodrumā cieta zaudējumu Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

Semeņistaja, kura turnīrā izsēta ar ceturto numuru un WTA rangā ieņem 182.vietu, ar 6-2, 5-7, 1-6 piekāpās rumānietei Irinai Marijai Barai (WTA 223.).

Jau ziņots, ka sacensību pirmajās divās kārtās Semeņistaja apspēlēja kvalifikāciju pārvarējušās neitrālās sportistes, Jevu Garkušu (WTA 1311.) pieveicot ar 6-2, 6-2, bet Darju Lodikovu (WTA 461.) - ar 1-6, 6-0, 6-3.

Ceturtdaļfināla sasniegšana Latvijas tenisistei ļāva izcīnīt 15 pasaules ranga punktus.

Maija pirmajā nedēļā Semeņistaja Prāgā svinēja savu pirmo uzvaru ITF W-60 sērijas turnīrā.

ITF ranga turnīros Semeņistaja ir izcīnījusi 12 vienspēļu titulus, šosezon uzvarot arī W-40 sērijas turnīrā Mehiko.

Dubultspēļu sacensībās Semeņistaja šajā turnīrā nepiedalās.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports «Celtics» bez Porziņģa svin uzvaru trešajā NBA ceturtdaļfināla mačā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien Klīvlendā savainojuma dēļ nespēlēja viņa pārstāvētās Bostonas "Celtics" uzvarā izbraukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ceturtdaļfināla spēlē.

Sports Daugavpilī norisinās Eiropas čempionāta spīdvejā pretendentu fināls

Šodien Daugavpilī norisināsies Eiropas čempionāta spīdvejā (SEC) pretendentu fināls. Sacensības "Lokomotīves" stadionā sāksies plkst.14.

Sports Vītoliņš: «Daudziem spēlētājiem ir jāparāda labāks hokejs»

Vairākiem valstsvienības spēlētājiem turnīra gaitā būs jāuzlabo savs sniegums, pēc uzvaras pirmajā pasaules čempionāta spēlē pār Polijas komandu sacīja Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Latvijas izlase vārtsargu pret Franciju paziņos pēdējā brīdī

Latvijas hokeja izlases vārtsargs, kurš pasaules čempionātā spēlēs pret Franciju, tiks paziņots īsi pirms spēles, svētdien pēc rīta treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienības treneris Lauris Dārziņš.

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Latvijas tenisistes Kingas kausa pirmajā spēlē stājas pretī Portugālei

Latvijas tenisa izlase šodien sāks Billijas Džīnas Kingas kausa Eiropas/Āfrikas zonas pirmās grupas turnīru, pirmajā spēlē stājoties pretī Portugālei.

Sports Ostapenko zaudē Maiami "WTA 1000" turnīra trešajā kārtā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Maiami "WTA 1000" sērijas turnīra vienspēļu sacensību trešajā kārtā piedzīvoja zaudējumu.

Sports Semeņistaja zaudē Indianvelsas «WTA 1000» turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā

Latvijas tenisa otrā rakete Darja Semeņistaja pirmdien nepārvarēja Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu.