Madrides "Real" divdesmito reizi izcīna uzvaru Karaļa kausā (VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports / futbols
LETA 10:23, 07.05.2023

Madrides "Real" komanda sestdien Seviljā triumfēja šīs sezonas Spānijas Karaļa kausa futbolā, trofeju izcīnot 20.reizi vēsturē.

Finālspēlē madridieši ar rezultātu 2:1 (1:0) uzvarēja "Osasuna" futbolistus.

Jau otrajā minūtē Vinisiuss Žuniors no kreisās puses ielauzās soda laukumā un piespēlēja bumbu pretī vārtiem, no kurienes Rodrigo raidīja to tīklā - 1:0 karaliskā kluba labā.

Cīņas 58.minūtē Lukass Torro ar zemu un tālu sitienu panāca 1:1, taču 12 minūtes vēlāk, "Osasuna" futbolistiem nespējot izraidīt bumbu ārpus soda laukuma, "Real" komandai vadību atguva Rodrigo.

"Vinisiuss pirmajā puslaikā sagādāja viņiem daudz problēmu, savukārt Rodrigo guba abus vārtus. Viņi izšķīra spēles gaitu," abu brazīliešu sniegumu izcēla "Real" galvenais treneris Karlo Ančeloti.

"Osasuna" neizdevās izcīnīt pirmo titulu kluba vēsturē. Pamplonas komanda finālā spēlēja arī 2005.gada kausa izcīņā, papildlaikā ar 1:2 zaudējot Seviljas "Real Betis" futbolistiem.

Vistitulētākā ar 31 uzvaru kausa izcīņā ir "Barcelona", kurai ar 23 trofejām seko Bilbao "Athletic" un ar 20 - "Real". Barseloniešiem šogad ceļu uz finālu aizšķērsoja "Real", kas pusfināla pirmajā mačā zaudēja ar 0:1, bet atbildes spēlē uzvarēja ar 4:0.

Spānijas meistarsacīkstēs titulam pretī soļo "Barcelona", kas piecas kārtas pirms turnīra beigām tuvāko sekotāju Madrides "Atletico" apsteidz par 13 punktiem.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas futbolistes zaudē pārspēlē par vietu UEFA Nāciju līgas otrajā līmenī

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Rīgā UEFA Nāciju līgas pirmajā pārspēlē par vietu B līgā ar rezultātu 0:3 (0:0) zaudēja Slovākijas valstsvienībai.

Sports Latvijas basketbolistiem uzvara Spānijā Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Saragosā svinēja uzvaru 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē.

Sports Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Nosaukti Latvijas hokejisti, kuri piedalās spēlēs Krievijā

Vairāki Latvijas hokejisti piedalās Krievijā notiekošajās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, liecina rīkotāju publicētā informācija.

Pasaule Autobusam Spānijā ietriecoties pūlī, gājuši bojā trīs cilvēki

Spānijas dienvidu pilsētā Kadisā pirmdien gāja bojā trīs cilvēki, kad autobuss nobrauca no ielas un ietriecās gājējos, paziņoja Kadisas mērs Bruno Garsija.

Pasaule Barselonā plaši protesti pret separātistu amnestiju

Desmiti tūkstoši cilvēku svētdien Barselonā piedalījušies demonstrācijā pret plānu piešķirt Katalonijas separātistiem amnestiju apmaiņā pret viņu politisko atbalstu jaunajai kreiso valdībai.

Pasaule Spānijas parlamentā ļauj lietot katalāņu, basku un galisiešu valodas

Spānijas parlaments otrdien pirmo reizi atļauts likumdevēju sapulces darbā lietot valsts minoritāšu valodas - katalāņu, basku un galisiešu.

Pasaule Spānijas parlamenta vēlēšanās uzvarējusi konservatīvā Tautas partija

Spānijā svētdien notikušajās parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās uzvarējusi konservatīvā Tautas partija (PP), ziņo Spānijas valsts televīzija.