• Visvaldis

"Kraken" izcīna trešo uzvaru pār "Avalanche" un sērijā izvirzās vadībā

Sports / hokejs
LETA 05:34, 27.04.2023

Sietlas "Kraken" trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas mačā guva uzvaru un sērijā izvirzījās vadībā, kamēr citā spēlē pie panākuma tika arī Floridas "Panthers".

"Kraken" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) bija pārāka pār pagājušās sezonas čempioni Kolorādo "Avalanche" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 3-2.

Otrajā periodā pēc spēlētām nepilnām septiņām minūtēm "Kraken" vadībā izvirzīja Morgans Gīkijs, taču pēc nedaudz vairāk kā minūtes Neitans Makinons izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc divām minūtēm savā debijas mačā NHL vārtus guva Tajs Kartjē, panākot 2:1 Sietlas komandas labā.

Trešajā trešdaļā viesiem vajadzēja mazāk nekā divas minūtes, lai dubultotu pārsvaru, šoreiz precīzam esot Jani Gurdam. Mača izskaņā vēl vārtus "Avalanche" labā guva Evans Rodrigess.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Floridas "Panthers" viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Bostonas "Bruins", kas joprojām sērijā ir vadībā ar 3-2.

Pirmajā trešdaļā Antonī Duklērs panāca 1:0 Floridas vienības labā, bet otrā perioda ievadā pēc spēlētām mazāk nekā trīs minūtēm vairākumā precīzs bija Breds Maršāns, panākot neizšķirtu. Otrās trešdaļas izskaņā vienu vārtu pārsvaru "Panthers" atguva Sems Benets.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā atkal vairākumu prata izmantot bostonieši, šoreiz vārtus gūstot Patrisam Beržeronam, taču mazāk kā pēc minūtes skaitlisko pārsvaru prata izmantot arī viesi un "Bruins" vārtsargu pārspēja Sems Reinhārts. Trešā perioda vidusdaļā rezultātu izlīdzināja Teilors Hols.

Pagarinājumā uzvaru nesošos vārtus guva Metjū Tkačaks, kamēr pie trešās rezultatīvās piespēles mačā tika Kārters Verhegī.

Sports TTT Rīga basketbolistes ar graujošu uzvaru kļūst par Latvijas čempionēm (VIDEO)

"TTT Rīga" sestdien Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempionēm 23.reizi.

Sports Duplantis par centimetru labo sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā

Zviedrijas vieglatlēts Armands Duplantis sestdien Ķīnā pirmajā Dimanta līgas posmā laboja sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā par vienu centimetru.

Sports Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.

Sports TTT Rīga un RSU basketbolistes sāk cīņu par Latvijas čempiontitulu

"TTT Rīga" un "Rīgas Stradiņa universitātes" (RSU) basketbolistes šodien uzsāks ciņu par Latvijas sieviešu basketbola čempionāta zelta godalgām.

Sports «Canucks» galvenais treneris pēc uzvaras slavē Latvijas vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" galvenais treneris Riks Tokets trešdien pēc uzvarētā mača paslavēja Latvijas vārtsargu Artūru Šilovu.

Sports «Canucks» Šilova sezonas pirmajā NHL spēlē uzvar «Ducks»

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien aizvadīja savu pirmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli šajā sezonā, viņa un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Vankūveras "Canucks" komandai izcīnot uzvaru.

Sports Merļikins atvaira 30 metienus «Blue Jackets» uzvarā pār «Penguins»

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien atvairīja 30 metienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" komandai izcīnīt uzvaru.

Sports Bļugeram rezultatīva piespēle NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien rezultatīvi piespēlēja viņa un Artūra Šilova pārstāvētās Vankūveras "Canucks" zaudējumā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.