• Bārbala,
  • Līksma

Gutkovskis ar "Rakow" komandu sasniedz Polijas kausa finālu

LETA 08:17, 06.04.2023

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" komanda trešdien sasniedza šīs sezonas Polijas kausa finālu, kurā tiksies ar Varšavas "Legia" komandu.

Pusfinālā "Rakow" viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Lenčnas "Gornik" vienību.

Gutkovskis bija "Rakow" sākumsastāvā un laukumā pavadīja 78 minūtes, kuru laikā piedalījās pretinieku vārtu apdraudēšanā, pirmajā puslaikā ar galvu tikai nedaudz sitot bumbu pāri pārliktnim.

Vienīgos vārtus spēles 47.minūtē guva Bartošs Novaks, izpildot precīzu sitienu no tuvas distances.

Gutkovska pārstāvētā vienība ir iepriekšējo divu kausa izcīņu uzvarētāja.

2020./2021.gada sezonā Gutkovskis Polijas kausa izcīņā ar pieciem gūtiem vārtiem bija turnīra labākais bombardieris. Šosezon viņš kausā ir bez gūtiem vārtiem.

Sports Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas sāk Stenlija kausa izcīņu

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās spēles aizvadīs aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Porziņģis ar favorīti «Celtics» sāk NBA izslēgšanas turnīru

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas pamatturnīra uzvarētāja Bostonas "Celtics" svētdien sāks izslēgšanas turnīru, pirmajā kārtā tiekoties ar Maiami "Heat".

Sports TTT Rīga basketbolistes ar graujošu uzvaru kļūst par Latvijas čempionēm (VIDEO)

"TTT Rīga" sestdien Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas otrajā spēlē izcīnīja graujošu uzvaru un kļuva par Latvijas čempionēm 23.reizi.

Sports Duplantis par centimetru labo sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā

Zviedrijas vieglatlēts Armands Duplantis sestdien Ķīnā pirmajā Dimanta līgas posmā laboja sev piederošo pasaules rekordu kārtslēkšanā par vienu centimetru.

Sports Ukrainas un Polijas izlases iekļūst Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā

Ukrainas un Polijas vīriešu futbola izlases otrdien uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas "play-off" mačos un iekļuva finālturnīrā.

Sports Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase zaudēja Ukrainai (VIDEO)

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase sestdien Skopjē piedzīvoja zaudējumu 2024.gada Eiropas čempionāta elites kārtas mačā, zaudējot cerības spēlēt finālturnīrā.

Sports Spānijas futbola federācijā veikta kratīšana izmeklēšanā par korupciju

Spānijas policija ir veikusi kratīšanu Spānijas futbola federācijas (RFEF) galvenajā birojā un tās bijušā prezidenta Luisa Rubialesa mājā un citās vietās, veicot izmeklēšanu par korupciju un citiem noziegumiem, trešdien pavēstīja ziņu avoti tiesu aprindās.

Sports Futbola izlase jaunā trenera Nikolato vadībā aizvadīs pārbaudes spēli ar Kipru

Latvijas vīriešu futbola izlase jaunā galvenā trenera Paolo Nikolato vadībā šodien Kipras pilsētā Larnakā aizvadīs pārbaudes spēli ar Kipru.